SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
"superdrol od cybera - lipa, dobra dieta i +3kg, sila w miejscu, po kilku tygodniach spada - wiecej wody lapie sie po mono olipu . Co do blokowania, to nie wiem ja nic nie robilem i mialem sie dobrze.. Przy takiej toksycznosci, faktycznie lepiej mono, a jak juz konkret to tescia."

Dużo złego można powiedzieć o tym środku ale jeżeli chodzi o przyrosty to znam kilka osób które to stosowały i wszystkie miały bardzo duże przyrosty i masy i siły. Żeby nie było różowo to dodam, że niemal wszyscy narzekali na bóle wątroby (ale większość z nich nie brała żadnych osłonek ) a kilku dosyć mocno przyblokowało, ale apteczny clomid dał radę.

Ogólnie zabawa z PH to jak zabawa z underami saa, nigdy do końca nie wiesz co tam jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
wietas dieta bardzo slaba
mikeusz test poznasz od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
test jest rzadko podrabiany bo jest najtańszą substancją tego typu, akurat tutaj jest ryzyko nie zachowania stężeń lub złego estru (chciałeś propa a masz prolke itp). Gorzej jak chciałeś jakiś bardziej wyszukany soczek a dostałeś właśnie testa i tego typu akcje mogą utrudniać pct.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
no właśnie z tymi węglami się tak wachałem bo sie obawiałem żeby nie zalało...to dorzucę tych węgli jak mówicie że mało.spoko będę pisał jak idzie ten cyklik póki co wszystko ok, zero sidów i ogólnie pozytywnie ...to czy ten drol działa?...

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
mam problem co do diety bo chciałem teraz na tym hdrolu robić mase ale nie wiem czy to dobry pomysł masować na lato...jest ciepło i nie chce się tak dużo jeść zabardzo a dwa ,że na lato to lepsza chyba rzeźba a w sumie jak zostanę na redukcji to czy jest co redukować bo waga 85 i fat spaliłem przez 5 miechów z 93kg już sam nie wiem jak tą dietę dostosować co o tym myślicie???pomóżcie! póki co jem na masę B-3 T-1.2 W-4 3298 KCAL

Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2009-06-14 18:33:36

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
na takiej diecie ciezko Ci bedzie zrobic mase
malo wegli duzo bialka..
nie wykorzystasz tego bialka przy tak niskiej rszte skladnikow...

przeciez to ty ustalasz cel masa czy rzezba..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
nie przesadzaj luk ludzie na 4g węgli robią mase wszystko zalezy od organizmu

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
podsumowujac / jakie ph weglug was jest dobre/najlepsze na mase
a ktore sie nadaje do wycinki bo juz mam metlik we lbie
pomijam temat diety chodzi mi o dzialanie srodka ktory ciagnie wode lub nie

Zmieniony przez - pulok w dniu 2009-06-14 20:35:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
ciezko to stwierdzić gdzieś juz była o tym mowa np Jeden mdrol ciagnie wode a superdrol zas z innej firmy wycinka mysle ze PH coponiektóre mogą zadziałac zupełnie inaczej na 2 inne organizmy ,
jedni bardzo szybko przybierają po mdrolu i pisza że jest uczucie tej pełności gestosci i twardości co by wskazywało raczej w strone poprawy definicji a nie ciagnięcia wody ale zaś po odstawieniu nie raz waga spada o dobrych kilka kilo- lub nie co by w przypadku spadku tych np 5 kilo wskazywało że jednak ta woda gdzieś ciagnięta jest . wydaje mi sie ze jest ciągnięta w specyficzny sposób

Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-06-14 20:43:07

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
oki dzieki widze ze najlepiej trzeba samemu to rozkminic na wlasnych doswiadczeniach i eksperymentach, delikatnie zaczne od sus 500
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium