SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 426269

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja planuję na wiosnę, z opinii znajomych co kiedyś jechali na m1t podobne działanie do mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Kusi mnie ten środek i chyba też zarzucę, tyle że najprędzej w styczniu.
Podobno ma mocne sajdy, choć i tak na pewno mniejsze niż przy pro-sd.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Panowie lece sobie lightowo cypio 500mg week no i niestety gino przyatakowało. Chciałem przetestować atd z dragona tylko nie wiem ile brać tego ?? 25mg ed czy na początku przywalić 50mg ed a później zejść z dawki ?? Niby firma cieszy się dobrą renomą ale czy ma ktoś pewność kto brał ten środek że siedzi tam faktycznie atd?? Bo nie ma co czekać aż się guz powiększy skoro mam też nolve pod ręką

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Mam atd dragona i mogę śmiało polecić.
Nie leczyłem nim gino, więc za wiele nie pomogę, ale jak już Ci wyszło, to imo dobrze byłoby zacząć dawką uderzeniową - 50mg ed.

Zmieniony przez - HaVoK89 w dniu 2012-11-01 21:14:23

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Działa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
A tu po pewnym czasie:





Co właściwie oprócz h-drolu , p-plexa i m1T jest w miare anndrogenne, że nie trzeba dawać teścia i nie zabija faji na kilka dłuuugich tygodni?

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2012-11-01 23:08:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
50 mg, dla mnie 25 było za mało. W razie czego nie cykaj się dać 75.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13840
Sieeema, za 3 tygodnie niecałe zaczynam pierwszy cykl na ph i juz z czytania tylu tematow i przegladania srodkow mam straszny metlik w glowie, jeszcze niedawno chcialem wziac samo epi lecz poczytalem troche opinii i podobno nie dziala. Przeczytalem opinie o D-zine i wydaje mi sie byc fajnym srodkiem na mase na pierwszy raz, nie zamocnym. Zamierzam zrobic taki cykl: D-zine 1-4, Epi 4-8, 11-oxo 8-12 i potem odblok. Jak to widzicie? Ostatnie pytanie czy D-zine z datą 10.12 mozna jesc bez ryzyka? Pozdrówki

' Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego ... '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Ryzyko zawsze jest i będzie czy to z ważną datą czy datą ważności po jej upływie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13840
Mam pelna swiadomosc jesli chodzi o skutki uboczne, chodzi mi o to czy po uplywie daty waznosci mozna to brac po prostu.
I dajcie swoje opinie o mojej rozpisce, rozpisalem to sobie w ten sposob, na podstawie opinii i wypowiedzi ludzi bioracyh te srodki i doswiadczonych

W pierwszym poscie napisalem ze przeczytalem ze epi nie dziala a sam go dalem w rozpisce, mialem na mysli ze przeczytalem ze nie dziala super na mase, tylko bardziej na ubicie i lekka sile, dlatego tez chce go dac jako drugi, po srodku masującym jakim jes D-zine.

Zmieniony przez - Lil_Dap w dniu 2012-11-03 13:54:11

Zmieniony przez - Lil_Dap w dniu 2012-11-03 14:38:38

' Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego ... '

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium