SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Ja jak pisalem wyzej bylem slabo zadowolony z LGI ....a moze jakies nowe opinie o EQ-PLEXie z CELa...moge miec z data 2012 a wiec ten jescze dobry ale pytanie czy warto...a wiec moze jakies nowe opinie ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
ziki2000
Ja jak pisalem wyzej bylem slabo zadowolony z LGI ....a moze jakies nowe opinie o EQ-PLEXie z CELa...moge miec z data 2012 a wiec ten jescze dobry ale pytanie czy warto...a wiec moze jakies nowe opinie ?


jestem dziś wypruty po egzaminach i mi na wzrok już chyba siada

ja bym brał bo dla mnie to fajny środek ale 800mg minimum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
po jakim czasie czuc ze eq sie wkrecilo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
niewiem czy to ten temat ale chyba ten
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
późno, gdzieś koło 4 tygonia chodził na obrotach dlatego na pewno 8 tygodni trzeba lecieć...max to 12 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
kurde mtyslale ze enter to jest linijka w dol, pany ponoc to co jest teraz na allegro,chodzi mi o mdrol, to wsztsko wały ? to gdzie bym mogl dostac cos dobrego? w tym pitbullshop cos tam jest mdrol i wyglada na dobry ale i dosyc drogi 200zl nie cale, a te na alle z cel'a to jest pewne ze pic na wode? moze to kopie ale dzialajace kopie, i 12 klomidow starczy na pct czy dokupic zeby bylo 24 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
na alle... nie kupisz oryginalengo m-drola z CEL...nie wiem jak dziła m-drol z Neogenica w pitbullu bo jest tam od niedawna, cena może być też wysoka ze względu na jakośc i gwarantowaną zawartość ale jak jest to nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
ok spoks to ten cel odpada, a inne marki, dragon nutrition? ma swoj odpowiednik mdrola, Pro-sd, tez nie warte zachodu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
pro-sd jest z Dragona, ludzie chwalą, osobiście nie brałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Pro-Sd jest OK. Śmiało brać

desiderata

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium