SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425930

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Troche nie jestem w temacie od dluzszego czasu

i mam pytanie
czy ph zostały dopuszczone w polsce do sprzedaży?
bo pełno tego na allegro teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
w danej chwili jeszcze są legalne... niepotrzebna osoba o tym usłyszy i będzie jak z dopalaczami, czyli banują x - powstaje xx itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
Witam Wiek 34, staż 2 lata, przebyte cykle -nic prócz kreatyny, stan zdrowia ok, 180cm/90kg.
Chciałbym spróbować PH, przebrnąłem ponad sto stron tego tematu
https://www.sfd.pl/Prohormony_USA,_które_godne_uwagi_-t421564-s103.html i dalej nie dam rady Na pierwszy cykl polecany tam był epithine, znalazłem coś takiego :
"dawki tygodniowe : 30/40/50/50/50/50mg
10 mg -> 1 kaps

jak brać : tak jak mówiłem wcześniej po 1 kaps. do posiłku
wraz z ochronkami

co tobie będzie potrzebne do cyklu :
- 2 opakowania EPI
- 7 opakowań lecytyny z olimpu -> wątroba ( pozwalam tobie kupić z allegro bo tanie )
- przy takiej dawce EPI koniecznie musisz kupić animal flexa
- E-Bol -> odblok
- Green magnitude/storm/mono ( po cyklu )

masz dobry cykl odpowiednio zrobiony za ok 700 zł

pewnie się zastanawiasz a po **** ten animal flex
( możesz też kupić Cissus-a z PRIMAFORCE od pitbulla )
a no właśnie dlatego że zapomniałem powiedzieć że EPI bardzo wysusza stawy , niektórzy mogą to odczuć nawet przy 1 opakowaniu ... co do osłonek to w czasie cyklu na EPI 6 kaps. lecytyny
ED , i jeszcze po cyklu z 4-5 tyg po 4 kap. , EPI tak bardzo nie ryje wątroby jak P-plex albo M-drol , ale po co ją sobie uszkadzać
gdy kiedyś pewnie zaatakujesz mocniejsze PH
tak powinien wyglądac dobrze przeprowadzony cykl na EPI "

Sorki że nie podaję autora ale nie mam już siły się przekopywać przez spam. Temat ma 2 lata więc może coś się zmieniło ? Coć tu dodać/zmienić by było bezpieczniej ? Na zdrowiu nie chcę oszczędzać więc prosiłbym o rozpisanie cyklu wraz najlepszymi osłonkami i pct. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2272
panowie co lepsze do cyklu M-drol na odblok Clomed?czy myogenix hardcore test z formastane??pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
lee - tak, do lecytyny na watrobe dodaj hepatil albo zamiast tego miksa strzel sam esseliv forte, dodatkowo czosnek w kaps., omega-3 (np. gold omega z olimpu), dobre witaminy, np. now adam, now special two, universal animal pak lub controlled labs orange triad i do tego wszystkiego zma (moze byc filomag b6 + zincas forte) - wszystko to dawkowane tak jak w ulotce.
odblok potraktuj porzadnie czyli ja polecalbym standardowo clomid ale jezeli chcesz sie odblokowywac ph to walnij ten e-bol ale dorzuc do niego przynjamniej dobry tribulus np. controlled labs blue up albo jakiegos miksa podnoszacego naturalnego testa np. animal stak lub bsn axis-ht, pozdro

Zmieniony przez - faceOFmeth w dniu 2010-04-15 22:30:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 449 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15921
m-drol + x tren, mam takie srodki jest ktos w stanie to jakos ladnie rozpisac ?

You can lock the locks, but you can't stop the clocks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
moze komus sie to przyda bralem prohormon phera mass przez 4 tygodnie. trening 3x w tygodniu sila poszla o okolo 20kg wiecej na poziomej, 5cm w klacie, 1cm w bicu na oko jakies 4kg wiecej lekko mokrego mięska przy zerowym bloku :P za***isty srodek polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
podbijam pytanie piaszczyny :D
jak rozpisac m-drola z x-trenem...do tej pory myślałem ze pierwsze tygodnie na mdrolu a konczyc x-trenem ale...
przeglądajac amerykańskie fora zauważyłem własnie odwrotna sytuację że tam kolesie rozpoczynaja trenem a konczą cykl m-drolem.

Zmieniony przez - Branch w dniu 2010-04-24 02:27:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Pierwszy cykl na h-drolu mogłoby to tak wyglądać?
2 kaps dziennie 4 tyg? Czy potrzebna jest większa dawka, bądź dłuższy okres brania?

Z tego co się orientuje nie powoduje on gino ani nie wymaga aptecznego PCT?

wzrost 183 waga 85 cel sucha masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Prince06 2 kapsy ok ale przedluzylbym do 6 tyg cykl
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium