SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
3 dzien na megavolu, waga z rana wskazuje 1,5kg do przodu, głowa jakby okraglejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Burtulans pamietaj ze Horse Power to zwykly stack kreatynowy nie pobudzajacy. Cos konkretniejszego i zancznie skutecznijeszego to Pump-bol z Thermolifu. On tez nie pobudza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1039
ciągne juz 6 dzień m-drola z całą profilaktyką i dietą i nie odczuwam kompletnie żadnych skutków ubocznych, libido na + pałka staje, odczuwam ciągłą niekończącą się pompe i 1kg na wadze, 0,5cm w bicu. To normalne, że nic mnie nie boli i, ze tylko 1kg ? słyszałem, że po 1 tygodniu najwiecej idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22220
Tobie zalezy na miesniach czy kilogramach na wadze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
wiem ze hp to stack kreatynowy dlatego tez na odblok mam ATD tam jest bodajze skladnik jak w 6-oxo ale w wiekszej dawce. jakos tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
ATD nie nadaje sie na odblok i ATD to nie to samo co 6-oxo dzialaja podobnie ale to 2 inne srodki.Masz inne lepsze srodki na odblok np. bardzo znany i chwalony T-bol Thermolife.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
ok, to zainwestuje w t-bola skoro polecasz. osobiscie przy odrabianiu strat razem z megavolem to wszystko rosnie w oczach, ale nie chce sie za wczasu podniecac bo to 3 dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
czy mdrol 06/2013 54221 to fake ?

5 dni minelo i czuje dobrą pompe i twarde mięśnie troche, ale żadnych skutkow ubocznych, ciemnego moczu czy zmniejszenia potencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łączył już ktoś metke z ph??? np 4tyg metka 25mg a potem przestawić sie na coś innego na 2tyg. wyszlo by łącznie 6tyg. śjakieś propozycje mile widziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2249
jakie(które) epi do trenadrolu dorzucić ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium