SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425142

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
thx!

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
hehe nic sie nie uczycie ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
hehe nic sie nie uczycie ;) pozdro
na odblok po koksie jakies dziwne wynalazki
nie moje zdrowie ale smiac mi sie chce z fachmanow %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Luk122 a nam smiac sie chce z ciebie. Za to takiego wynalazku jak ty to ja dawno nie widzialem na oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
To teraz ja mam pytanie z trochę innej beczki, clomid i nolve wykryje test antydopingowy, a jak jest z takimi zabawkami jak pct assist czy inne tbole, czy są wśród tych supli do PCT jakieś produkty, które mogą dać pozytywny wynik na kontroli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
jeśli chodzi np. o Novedex xt to producent na opakowaniu piszę że test antydopinowy po stosowaniu teo preparatu może dać wynik pozytywny :-/ nie wiem jak z innymi w.w ale pewnie tak samo...

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
no nie zuplenie jest tak samo w PCT Assist i np Tbol sa same ziola i z pkt widzenia chemicznego te substancje nie beda wykryte bo nie sa zakazane w uzywaniu. Jedyne co moze dac pozytywny wynik to powiekszenie produkcji wlasnego tescia. Za to w Novedex xt wyjdzie 100% substancja na tescia w nim zawarta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
ok dzieki za odpowiedz, a suple w tylu 6oxo, albo oparte na 6bromo jak restore czy tez cissus drol tez dadzą wynik pozytywny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Panowie, poczytalem nieco w tym temacie o odbloku po ph i jestem sklonny zrobic odblok apteczny, pomimo tego, ze cykl "tylko" na epi.
Dawkowanie
ma wygladac tak - 30/30/40/40/50/50.
Wiec czym radzicie sie odblokowac - clomid czy nolva? I w jakich dawkach i jak dlugo?
Pierwotnie mial byc arremadex xt/novedex xt, ale zmienilem zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
6oxoi 6bromodione tez powinno dac wynik pozytywny. Takze jak startuje i masz kontrole lepij odstaw te srodki wczesniej.
RemyLogan jestes harcorem. Epi stosuje sie na odblok po dlugich cyklach a Ty chcesz walic odblok po wlasciwie odbloku. Po epi kolego to raczej staraj sie podtrzymac dalszy anabolizm niz wyrownywac gospodarke hormonlana. Zreszta zrbisz jak chcesz. Twoje zdrowie Twoje cialo. Dla mnie mozesz sie najesc i 50tabletek clomidu tak zeby pozniej dynka z bulu Ci odapadla i w pozniejszym czasie dopiero odbije Ci sie na gospodarce hormonalnej jak przysadka zrobi tzw "shut down forever"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium