SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 426854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
Z dragona powinno klepac;)ja niedlugo biore sie za cykl plex + epi albo tren+epi;D ale zrobie jeszcze z 2 cykle i wyprzedam ph i przerzuce sie na igły;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 193
theczarek
Witajcie

Rozpoczynam cykl oparty na EPI, czyli jak na nowicjusza w SAA/PH przystało, delikatny start.
Epi zamierzam łykać w cyklu:
1 30 mg
2 40 mg
3-6 50 mg ed
Do tego dokładam ANIMAL FLEX, omega 3-6-9 oraz multiwitaminę, a na bebechy cycle assist z C.E.L. ( jak by nie było niby delikatne to EPI a 17`stke zawiera ), plus standard BCAA, WHEY protein i dobra dieta low carb.

trening 3x w tygodniu, jestem dość szczupły jednak nie chcę teraz robić wielkiej masy, stąd wybrałem raczej rzeźbiący specyfik.

na PCT tamoksifen ( Nolvę ) w cyklu
1-14 50 mg ED

oraz 4 tygodnie kreatyna + T_BOL. zastanawiam się nad jakimś esseliv,

i pytania do zawodowców:

1) czy przy któtkim EPI warto dorzucać w PCT coś na wątrobę?
2) czy w PCT po EPI warto dorzucać HCG - czy sama Nolva plus t-bol wystarczy? ( dodam, że na Nolvę jestem zdecydowany, wolę się odblokować, ponieważ kolejną kurację planuję - o ile ta będzie efektywna - dopiero późną jesienią, a długo cierpieć na bloki nie zamierzam )
3) czy w PCT za kreatynę może służyć przedtreningowy stack kreatynowy ( animal pump )? jest dawkowany wg instrukcji tylko w dni treningowe, stąd moje pytanie. chcę podtrzymać pompę na trenigu, więc ten stack mi pasuje, ale czy w dni między treningami dosypywać kretę z innego źródła czy zostawić jak jest ( czyli 3x w tygodniu animala ).
4) z tego co czytałem na EPI siada trochę Libido - ja mam i tak gdy równolegle ciężko trenuję dość słabe, więc wolę wzmocnić. Czy jest sens ( i czy można bez obniżania efektów EPI ) dodawać booster testo w trakcie samego cyklu? jak tak, to dowolny, czy konkretna metoda podbicia teścia jest wskazana ( nie licząc PROLONGA itp)?
5) zastanawiam się nad dorzuceniem codziennej porcji Animal Paka zamiast multi, ale boję się, że podroby nie zniosą kolejnej chemii ( EPI, FLEX, CYCLE ASSIST ). jak jest wg Was?






Zmieniony przez - theczarek w dniu 2012-01-20 16:27:41



Witajcie, może to kogoś zainteresuje, a może nie, ale postaram się opisać to co obserwuję na sobie podczas opisanej wyżej kuracji z EPI.


jestem w tej chwili w 11 dniu cyklu, jak ktoś wcześniej pisał - EPI czuć już po kilku dniach i to się sprawdziło.

Biorę:
EPI ( teraz jest tydzień z 4 ED )
BCAA
matrix białkowy
CEL Cycle Assist
Animala na stawy
multi, magnez, Omega 3/6/9
Esseliv

DIETA:
BIAŁKO z pożywienia - ok 3gr / kg plus do tego odżywka białkowa, wchłaniam jak nigdy, przykładam się do tego bardzo solidnie.
Słodyczy, alkoholu itp shitu - ZERO.

i teraz efekty:
siła - zdecydowanie na plus, w każdym ćwiczeniu. miałem stangację od kilku miesięcy ,a tutaj po kilku dniach cyklu na każdej partii poszedłem do przodu, dla przykładu - cwicząc biceps serii 8 powtórzeń biorę 25% większy ciężar, czy na klatkę już 10kg więcej na każdą serię.

waga - + ~1,5-2kg, ale ja tu obstawiam w większości efekt mega diety.

sylwetka - mięśnie oczywiście szaleńczo nie urosły ( bo i nie powinny tak szybko, prawda ? ) ale kszałt sylwetki na wielki plus! widać, że się formuje, ponad to mimo dużej nadwyżki kalorycznej wygląda na to, że tracę tłuszcz.

Samopoczucie - nie wiem ile w tym placebo i naczytania się różnych głupot, ale wygląda to tak, że zdecydowanie na plus, jednak libido - w dół :( do tego mam większe zmęczenie ogólne, wynika to być może ze znacznie zwiększonej ilości kalorii w posiłkach. Jest to jednak odczuwalne i również w tym upatruję mniejsze libido.


i w odpowiedzi na moje pytania kwachuk1 radził ATD na libido:
kwachuk1
w PCT na watrobe mozesz hepatil jedna paczke,cycle assist zostaw na inne ph do epi wez esseliv,na odblok wzialbym tylko t-bola ale jak tak Ci zalezy to wez tez nolve.Na podtrzymanie po cyklu polecam jabłczan albo zwykle mono.co do 4 pytania zobacz produkt atd od chaparral labs-powinno byc dobre i raczej nie obnizy efektow epi.aha i diete low carb bym odpuscil bo na epi i tak dobra masa pojdzie dorzuc tylko wiecej aero;)mam nadzieje ze pomoglem;)zarzuc Soga:D


moja wiedza z każdym dniem się powiększa i co do tego rozwiązania już wiem - nie nadaje się, tak ATD jak i EPI obniza radykalnie estrogen - jak zostanie zaniżony za bardzo ( a tak by zapewne było po tych 2 środkach ) prędzej bym zabrał się za gary niż za tyłek dziewczyny gdyż z libido nie pozostało by mi nic a nic.


Reasumując - nic mnie nie boli, nie dolega, czuję się dobrze. wygląda to dość dobrze, a jak jest naprawdę okaże się po badaniach po cyklu no i po obserwacjach po PCT.
Mam nadzieję że komuś się to co pisze przyda, szczególnie że z tego co można zaobserwować EPI jest coraz popularniejsze




Zmieniony przez - theczarek w dniu 2012-02-01 14:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
Ale przeciez to chyba testosteron podwyzsza libido czyz nie??czyli mniej estrogenu = wiekszy testosteron czy sie myle??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 193
kwachuk1
Ale przeciez to chyba testosteron podwyzsza libido czyz nie??czyli mniej estrogenu = wiekszy testosteron czy sie myle??


nic wielkiego i naukowego, jednak na forum w paru miejscach się to przewija.
Trochę jest też tu: www.musculardevelopment.com



Zmieniony przez - theczarek w dniu 2012-02-01 16:11:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 193
---

Zmieniony przez - theczarek w dniu 2012-02-01 16:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Pare dni temu zacząłem cykl na EPI i się przeziębiłem (pewnie jakieś zapalenia gardła). Mam dylemat: przestać brać EPI, poczekać, aż gardło przejdzie i zaczynać na nowo, czy brać dalej. To mój pierwszy cykl... Czytałem, że EPI i tak wkręca się po 2tyg, więc może jednak brać dalej...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
Jezli mozesz jesc normalnie i masz apetyt to rób dalej cykl a jak czujesz sie chuyowo to przestan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
A można brać jakieś leki na przeziębienie przy epi? Myślę o paracetamolu i tantum verde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6205

prawdziwy twardziel nie je miodu tylko wpie***a pszczoly:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium