SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Mozna np. tak
1-6 hdrol 2 kaps
3-6 epi 3-4 kaps

Mozesz epi polaczyc z x-mass czy x-tren moze tez byc eq-plex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
NRW mam rozkminke są dwa środki do wyboru, moze Ty ogarniesz=SoG. Przeczytalem chyba z 30 tematów o Ph.Wiem ze tyle opinni ile osob bioracych,jednakmoze jest jakis poziom prawdopodobienstwa wiekszy lub mniejszy ktory jestes w stanie okreslic.

X-mas:
moze byc gino prog i wtedy ladowanie b6 na i po cyklu 250-350mg
nie ma metylka a pozniej leci metylowane epi wiec watroba odpocznie

h-drol:

methyle dwa ,niby lagodne ale jednak
nie powinno być gino akcji

Towar na stanie: 160 caps epi,mam z NOW liver detoxlifier,novedex xt,4 stacki kreatyny (dieta wiadomo jest+aminki,bialo,omega,czosnek,witaminy itd)

Pytania 4you:
1)na drugi cykl co lepiej poklepie (sucha masa)z zębatką na epi?
2)co bezpieczniejsze przy tym towarze jakim dysponuje?
3)wieksze prawdopodobienstwo ze watoba by pykla czy gino wywali?

Prosze o odp też osoby w temacie zorientowane-a jest tu kilku specjalistów w tej dziedzinie


Zmieniony przez - luigio w dniu 2010-01-31 13:37:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 828
panowie prosze o rade.
1-2 tyd. 1 kap m-drol
3-4 tyd. 2 kapsulki m-drol
3-6 epithin e 3 kapsulki
czy lepiej zamiast m-drolu h-drol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Co lepiej poklepie to zalezy wiadomo od genetyki ale powiem,ze h-drol jak i x-mass to 2 dobre srodki z tym,ze x-mass jednak ma wiecej sajdow jak mozliwe gino,obnizenie libido itd.H-drol jest lagodnym ph z dobrymi przyrostami silowymi jak i masowymi.Jedyny minus to,ze obciaza watrobe ale temu mozna zapobiec np.Liver longer,live detox itp.Od skutkow ubocznych jak gino trudniej uciec choc wiadomo sa rzeczy takie jak Cycle Assist z tym,ze witamina B6 roznie dziala na gino.

Matys to zalezy jakim jestes zaawansowanym "zawodnikiem "
M-drol to najsilniejszy ph ktory jak dla mnie to na 5-6 cykl dopiero.

Zmieniony przez - nrw w dniu 2010-01-31 16:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
dzieki nerw-sog powinien juz byc. Wiec h drola pykne na 32 dni i od 15stego dnia wrzuce epi na 4tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
matys1984 ktory to Twoj cykl, staż? jak bedziesz chcial to i tak wezmiesz ale jesli nie masz za soba 2-3 cykli na ph i nie sprawdziles reakcji organizmu to M drola odpusc-i nie ma co leciec ze tani na allegro m drol niezla kosa-krecil nawet byqw ktore SA maja w standardzie
2xepi jak to pierwszy kontakt-krzywdy nie zrobi. kupisz towar a okaze sie ze po 3 dniach czy tygodniu ktorys skladnik Ci pokara podroby albo dostaniesz psztyczka w suty i odstawisz... a ciezko bedzie Ci opchnac pozniej otwarte Ph=wtopisz zdrowie i kase. ja z 2xepi jestem zadowolony-sucha masa 3kg z użyleniem. Wiadomo ze do PH oslona+odblok+jakis stack czy kreta w ostatnim tyg łykania zeby nie spadl komfort cwiczen.no i micha micha micha-ale o tym chyba kazdy wie h-drol+epi to cos dobrego na watrobe bo oba metylowe i trzeba oslonic i zregeneroowac bo mimo ze lajciki to napewno w duecie te srodki dadza po bandzie. Po m drolu to z dwa liscie kloma jak nic + jakis novede xt lub pct assist- duzo osob tak poleca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
"Bardzo mocny środek, niewskazany na pierwszy kontakt z ph. Daje bardzo duże przyrosty masy. Niemetylowany, nie konwertuje do estrogenu. Może mocno zblokować. Konieczne osłonki, konieczne PCT."

+

https://www.sfd.pl/LISTA_WYCOFANYCH_PROHORMONÓW-t543911.html  nr.20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
thx w opisie z allegro pisza że niby można go łączyc z innymi środkami tego typu,zastanawiam się czy może by go spróbować połączyc z mdrolem tzn:

1-4 mdrol
3-7 xtren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
to na allegro od razu dawcy watroby poszukaj :) dwa szkodliwe srodki-m drol juz nie wspomne.. m drol dobry na minimum 4 cykl na ph... Twoje zdrowie.. moze i pisali ale napewno mieli na myslei srodek na zazebienie typu epi :) no ale jak chcesz... ja odradzam takie combo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium