SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 424509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
rozsadne na zwiekszenie sily to Superhalo , MegaH czyli halodrole inczej , p-mag z CEL i jest dostepny w PL dobra dzialajca wersja CEL jeszcze. Napewno nie na Allegro. , dalej x-mass /Tanker polczny np z Phervolem z Neo lub P-plexem z dobrego CEL , dalej Eq-plex CEL z jedno skladnikowych siekier ktore nie nadaja sie dla poczatkujacych do superdrol - obecnie 90% podrob , Muscle Test inaczej dymethazina i to 100% pewna bo w innych nie wiadomo co siedzi tak naprawde , z polaczen superdrol + p-plex to SuperFlex z BCL jeszcze pewny.
M1T ciezko uswiadczyc pewny zwiazek. Na to jest od lat BAN juz i class 3 .
Jak chcesz zrobic rozsandny postep silowy to nie bierz sie za typowe siekiry jednowiazaniowe. Sile trzeba wypracowac i przyzwyczaic do ciezaru nie tyle misein co sciegna i stawy.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
próbował ktoś już tego trenavaru od dragona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29194 Napisanych postów 62717 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901583
na zaprzyjaznionym forum ktos mocno zachwalal wiec moze warto tam popytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dobra mam wstępny zarys

jak już się zdecyduje to wpierw kilka tygodni na 1 metylowanym środku (m14add albo m1t), potem odblok chwila przerwy i trenavar+jakiś metyl (jak wpierw pójdzie m1t to do trenavaru m14add i odwrotnie)
co radzicie dać solo a co dorzucić do trena?

wybór padał na m1t i m14add bo to środki dość mocno androgenne, na zachodnich forach piszą, że libido racze w górę a to dla mnie b. ważne bo naturalnie mam poziom testa b. niski, więc jakikolwiek spadek to już porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jak juz cos to zacznij od m14add pozniej m1t . Zakladam z m1t masz prawdziwy , zreszta zobaczysz sam bo pod koniec 3tyg powinienes miec calkowita niechec do jedzenia lub niesamowita zgage tak to dziala .
Nie radze nic dodawac do tego w oralach , lepiej podbij tesciem sobie to tak od 2-3tyg najlepiej propem bo on w sumie sie tu dobrze nada , a enan sie nie rozkereci nawet.
M14add masz dostepny pewny z Neogenica lub stara wersje od CEL .

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a z dragona? czyli lepie m1t solo a potem m14add+trenavar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
jak zaczniesz m1t to pozniej nie powinienes skczyc cyklu bo powinienes miec tak safyfiona watrobe. Z kolei po jak polaczysz sobie m14add z jakim kolwiek oralem nawet PH czym m14add nie jest to tez sobie na tyle zasyfisz flaki ze nie ma sensu dokladac poznej czegokolwiek bo nie skoczysz cyklu.
Chyba ze bierzesz niewiadomo co to wtedy ja juz nie wiem co robic.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
żeby była jasność - nie chcę dawać m14add odrazu po m1t tylko po odbloku i jakiś 2-3 tyg. przerwy, masz jakąś inną ciekawą alternatywę, żeby dodać coś do trenavaru by libido tak nie poleciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Dzięki Panowie za opinie. Nie wiem, czy sogi weszły. Zostanę przy mega-h. Mam jeszcze 6 buteleczek ze stara data;) i dwie d-boxa (jak x-mass).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Aras, skrobnij coś o tym m1t, jak już zdecydujesz się go brać

Nigdy takich mocnych rzeczy nie testowałem, ale nie widzi mi się robienie odbloku po skończeniu m1t. Imo musi iść coś grubego na podtrzymanie (tren?) i dopiero później kolejny mocny oral.

Zmieniony przez - HaVoK89 w dniu 2012-11-25 19:32:16

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium