SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425158

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
Skoro dla Ciebie substancja zawarta w X-mass z GL jest taka sama jak w Trenavar z PHF to gratuluję głupoty i nie mam pytań

Cieszę się bardzo, że Ty jesteś takim ewenementem, który wie jak brać wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
estra 4 roznie sie od estra 4 .... hmmm oczywiscie zaladajac ze na etykiecie w PHF jest to samo. Widac jakie duze masz doswiadczenie praktyczne w dziedzinie PH. Wiesz moja rada , nie doradzaj juz wiecej nikomu bo moze kots po twoich poradach sobie krzywde zrobic.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Usunięty przez MarcelQ za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Lasix jak znajdziesz chwilę napisz więcej o profilaktyce, którą stosujesz. Sprawdzasz czasami enzymy wątrobowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
witam
mysle o takim cyklu
przez caly czas trwania podklad z tescia bedie szedl, dawki jeszcze dobiore
myslalem zeby najepierw poleciec epi+tren dione a potem poleciec pro-tren+ superdrol
cel sucha masa i sila

czy moze jakies inne ciekawsze polaczenia macie? waga 100+ ,wyniki silowe bardzo pzyzwoite wiec nie chce pouczania tylko konkretne poady jak zestackowac ph bedace teraz na topie

mozna je jakos uszeregowac wg mocy srodka? epi, pro-halo, pro-tren, superdrol,m-dien, trendione? cos takiego ?
a moze najpierw przywalic trendione +m-dione a potem pro-tren+pro-halo



Zmieniony przez - szymon877 w dniu 2012-12-14 08:29:39

Zmieniony przez - szymon877 w dniu 2012-12-14 09:02:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
slac no jasne, że sprawdzam...jak dobiję do końca cyklu to wrzucę badania
profilaktykę zawsze mam taką samą: cycle assist, lecytyna, nac, czasem TUDCA, melatonina, dhea, ostatnio też saw palmetto

szymon877 załóż najlepiej nowy temat i wypełnij ankietę i będzie łatwiej coś doradzić ;)

M-dien to metylowany dienolon czyli x-tren i jego klony wkręca się szybciej bo zawiera grupę 17...środek działa inaczej niż superdrol, na pewno jest słabszy, ale daje mocno po bebechach. Nadaje się do wszystkiego masa/rekomp/redukcja. Nie aromatyzuje, przyrosty są b.suche. Bez testa bym nie ruszał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
czy pro-tren to nie jest wlasnie klon x-trena?
i nie wiem czy nie pomieszalem, ale chodzi mi ze m-dien to ten sam srodek ktory ty tak bardzo chwalisz w dawce 32 mg . nie wiem czy substancji nie pomieszlaem

Zmieniony przez - szymon877 w dniu 2012-12-14 09:13:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
tak pro-tren to jest klon x-trena

chyba coś pomieszałeś ;) osobiście nie brałem m-diena ale mój brat na tym leciał w dawce chyba max 20 mg ed (w końcówce narzekał trochę na bebechy ale jego profilaktyka też nie jest idealna) i powyżej tego to już zdecydowanie za wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
czyli pro-tren i m-dien to jest to samo? chyba jakas roniza musi byc?
mi chodzilo o dymethazyne. to chyba brales.
nie chce zakladac nowego tematu, chcialbym tu sie dowiedziec o jakies ciekwae polaczenie z wyzej wymienionych przezemnie srodkow
nie dawno skonczylem roczny cykl wiec troche juz zjadlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
różnie się chociażby tym że pro-tren/x-tren nie posiadają grupy 17 nie są metylowane...

bez testa chcesz lecieć ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium