SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 424613

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zamiast tych piep.rzonych prohormonów,zróbcie sobie lajtowy odblok z HCG i Clomidu,w czasie cyklu na kreatynie.Kopnie Was jak cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
hmm :D:d ale to też nie sa zabawki :D a ewentualnie hcg z clomem jak by sżło rozłożyć jak sam napisałes cyklu z kreatyny :D jutro zejde do 1 kapsa tego Mdrola pociągne jeszcze 2 tygodnie i koniec Odblok z clomu i chyba za jakieś 2 miechy teść Testolic i tyle 8Tyg i mysle ze bedzie si

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ale masz pewniaka z apteki,który Ci mocno podbije teścia,bez 90% skutków ubocznych,które są po PH.
Za każdego soga,płacę 5 złotych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
haha poleciał :D a gdzie moje 5 złoty :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
Testowal to ktos ???







ean Muscle & Strength

P-Mag is a repartitioning compound that is well suited for those looking for lean muscle and strength gains. Due to it not aromatizing, users report minimal fluid retention, which makes P-Mag suitable for bulking, lean bulking, cutting, or recomposition cycles.

It is very common for individuals to ask the difference between H-Drol and P-Mag since they are similar. H-Drol is more suited for individuals looking for gains in lean muscle and strength, while losing body-fat, whereas P-Mag is more geared towards those who wish to have a little more emphasis on size gains.

Supplement Facts:
Serving Size: 1 capsule
Servings per Container: 60
Amount Per Serving:
4-chloro-17a-methyl-andro-4-ene-3,17b-diol – 25 mg

Directions:
As a dietary supplement, take 2 capsules per day, spaced out 8 to 12 hours apart. P-Mag is typically used for 4 to 6 weeks cycles. Do not exceed 6 weeks of continued usage. Take at least a 6 week break between cycles.

Warning:
Do not use this product if you are under 21 years of age. This product should not be used by women. Do not use this product if you have high blood pressure, diabetes, or any other physical and/or psychiatric condition. Keep stored in a cool, dry place away from children.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
zastanawiam sie po co wy sie ludzie bawicie w kroliki doswiadczalne ?
ludzie tu pisali sa 3 moze 4 ph ktore warto kupic i wrzucic na kicka /jak sie nie ma dostepu do metki/ reszta to gowno..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Z tym się zgodzę. Reszta to syf. Są praktycznie 2 firmy pewniaki.
Czemon nie znam nikogo kto by musiał robić odblok apteczny po Epi. Nie znam nikogo kto by musiał robić po tym jakikolwiek mocniejszy odblok. Co więcej. Wiem to z doświadczenia. Zero bloku, a wręcz przeciwnie. Nic powyżej Epi nie stosowałem i nawet nie zamierzam. Ale Epi było bardzo fajne i okres na nim wspominam bardzo miło. Odczuć negatywnych brak. Jeśli miałbym jednak brać coś mocniejszego to wybrałbym "prawdziwe" SAA, bo nie oszukujmy się PH to SAA i chyba nikt tego nie neguje. Ja zjadłem Epi z czystej ciekawości. I przyznam, że się nie zawiodłem. Robiłem badania przed i po cyklu. Wszystko w porządku poza enzymami wątrobowymi które były nieznacznie powyżej normy.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-06-06 12:34:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
i o cos takiego mi chodzi.

Ph to saa tylko jeszcze orajace bebechy i to niekoniecznie sama watobe.

a juz calkiem nie rozumiem ludzi lykajacych jakies kapsulki bo ktos zachwalal potem sa akcje jak u jednego chlopaka ktory po SPAWN ie zlapal takiego bloka ze przez pare miesiecy nie mogl dojsc do siebie
czy temat o M drolu kilka postow nizej.
jak ludzie pisali 4tyg na kicka ew epitinem czy susem skonczyc cykl i po sprawie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6211
szamie hdrola czwarty dzień 2 kapsy ed. biorę po kapsie co 12 h.tak jest ok?jest jakaś różnica co ile godzin się przyjmuje?dieta na masę B-2,5 T-1,2 W-2,8 będzie ok?

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wietas85 powinny być równe odstepy czyli jest dobrze, tylko węgle bym zwiększył przynajmniej do 4g daj relacje ile poszło po cyklu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium