SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 424622

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4639
ja kupiłem w pitbullu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
pheravol to jest b.mocny ph!! w dawce 20mg juz wyrywa z butow!! masa duza wodnista, kiepskiej jakosci..... jak w 2tyg nie czuc to jest walek!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
co tak wszyscy uparli sie tak na tego pheravola/p-plexa....?? To nie jest jakis dobry ph.... od tego ph to napawde lepsza jest metka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
ziolo333 przeczysz sam sobie , wyrywa z buto pozniej ze kiespki PH , jak moze byc cos lepszego od lepszego ?

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
-Garfield-
Malpa666-pheravol neogenica.


Jezeli twierdzisz ze to nie dziala to albo masz wala , albo piszesz zeby oczernic produkt i tyle.
Pheravol 100% dziala i daje niesamowite przyrosty sily oraz "mokrej" masy. Jeden z lepszych obecnie srodkow na rynku. Podobnie jak P-plex zreszta ten dobry z CEL.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13678
Hahaha k***a smiech na sali.
A jaki mam w tym interes zeby oczerniac firme???
A moze Ty masz w tym zachwalaniu jakis interes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
garfield- gdzie kupiles??? jak kupiles w pit..lu to ladna lipa i wszystko jasne z ta cala neogenica.
a jak kuples na alegro lub niewiadomo gdzie to miales wala napewno
Mirowski666- nie pisze ze nie dziala te p-plexy i klony ale wrecz odwrotnie.Chodzi o to ze srodek nie jest tani a masa na nim zdobyta jest ,,mokra,duza", srodek toksyczny. I w mojej ocenie nie stawiam go wysoko.... poniewaz mysle ze lepszy efekt uzyskamy z pomoca metki. Niektore ph sa naprawde b.dobra i mozna na nich zbudowac solidna ladna mase. Dlatego nie polecam p-plexa/pheravola!! po co... zeby wydac ponad 200stowy i nalac sie zlej jakosci masa...... a nie pisze o bloku- po tym mialem najwiekszy blok, po cyklach 14tyg nie bylam tak zblokowany jak po tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4639
bochunWRC i zolo333 a gdzie kupiłiście swoje pheravole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
ja jadlem dawo, ladnych pare lat temu.... nazywal sie pheramass i byl kilosportu-jeszcze byly b.dobre opinie ej firmy.i kupilem pa pewnym portalu( juz tam nie ma tych starych ph)
Co tak sie uparles na pego pheravola???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
masz na PW
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium