SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 426837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Wrecz mozna powiedziec ze perfekcyjny po MMA i pod silowke tez tylko dla ludzie wiedzacych czego oczekuja od treningu silowego.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
czyli kupowac? akurat lece bodenon z tesciem,wiec bym wplatal do tego na zmiane raz masteron raz ten wlasnie ph.Co o tym myslisz

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Ja uwazam ze robienie cykli bez orali nie ma sensu wogole. Jak najbardziej SuperVar sie nada. Efekt najlepszy jeszcze po 3 miesiacach stosowania jego. Na pocztek mozna 2 miesiace , ale miesiaca jednego nie ma sensu gdzyz po miesiacu zaczynaja sie dopiero widoczne efekty. SueprVar to DS nie PH.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Co to jest DS? ile mg supervar dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
designer steroids

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Dziennie 3capsy SV.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
Panowie mam konkretne pytanko: Jade teraz na p-stanz z cela (stare zapasy) i konretnie mnie porobiło zostało mi 3 tyg ,a towar 1 klasa po tym ph clomid i kreatyna-nevedex xt i tu moje pytanie czy walnąć wszystko razem zaraz po ph czy kretke zacząć wcześniej 1 tydz ,a potem zaraz po ph walnąć cloma i novedexa razem czy z novedexem poczekać po clomie -dzięki za odp i pozdrawiam

więcej mocy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
2 tygodnie przed koncem cyklu mozesz juz zaczac krete. No i clom chyba za mocny na odblok po p-stanz.

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21608 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871062
Który z tych m-droli na chwilę obecną najpewniejszy?
-Thai Labz Oxymethyl-s
-Extreme supplements S-drol
-LGI SD-10
-Transform SD-EXTREME

Lub może ewentualnie inne propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Z mojej strony moge polecic Dragon Nutrition, Thai Labz ponoc tez OK

desiderata

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium