SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425163

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
666
jakbys znalaz to CEL z data do 10.2012 lub Generic Labz Mega-H
Znalazłem na allegro Generic Labz Mega-H. Nie mam innych dostępów do tych środków.

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
DTp2 w tym senk ze wiekszosc dobrych marek juz sie pokonczyla. Pisalem o tym wczesnije w tym temcie. Moze malo kto zrozumial to co mialem do przekazania badz zwyczajnie nie chcial , nie wiem.
Wina jest taka ze jest brak dobrego surowca w USA i tylko firmy farmaceutyczne maja jego zapas i nie sprzedaja sie one tanio. Zobacz na przykladzie CEL , firma sie zwyczajnie skoczyla , zaczeli rozcieczac pordukty i ich jakos spadla na psy. Generic Labz poplynol bo nie ma czego robic. Chaperal Labs nie tracili na jakosci ale nic juz nie maja. I teraz najdziwniejsza rzecz jest taka ze nagle powstaja z dupy firmy z Europy co nagle oferuja super podukty , a to sa zwyczajne koksy z nalejkami PH/DS , dzialac dzialaja tylko nie tak jak prawdziwe zwiazki.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
piastoholik
666
jakbys znalaz to CEL z data do 10.2012 lub Generic Labz Mega-H
Znalazłem na allegro Generic Labz Mega-H. Nie mam innych dostępów do tych środków.


To mysle ze warto to wziac. Nie spotkalem sie z podrobkami zadnymi.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18273
Ok , dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
666 a co myslisz klepnie te epi z apexa ? Mi sie wydaje ze np jak to meta max 10 mg na tab to bym nie poczuł chyba przy 90 kg co o tym myslisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
666
piastoholik
666
jakbys znalaz to CEL z data do 10.2012 lub Generic Labz Mega-H
Znalazłem na allegro Generic Labz Mega-H. Nie mam innych dostępów do tych środków.


To mysle ze warto to wziac. Nie spotkalem sie z podrobkami zadnymi.
Ok, dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
666
DTp2 w tym senk ze wiekszosc dobrych marek juz sie pokonczyla. Pisalem o tym wczesnije w tym temcie. Moze malo kto zrozumial to co mialem do przekazania badz zwyczajnie nie chcial , nie wiem.
Wina jest taka ze jest brak dobrego surowca w USA i tylko firmy farmaceutyczne maja jego zapas i nie sprzedaja sie one tanio. Zobacz na przykladzie CEL , firma sie zwyczajnie skoczyla , zaczeli rozcieczac pordukty i ich jakos spadla na psy. Generic Labz poplynol bo nie ma czego robic. Chaperal Labs nie tracili na jakosci ale nic juz nie maja. I teraz najdziwniejsza rzecz jest taka ze nagle powstaja z dupy firmy z Europy co nagle oferuja super podukty , a to sa zwyczajne koksy z nalejkami PH/DS , dzialac dzialaja tylko nie tak jak prawdziwe zwiazki.


piszesz takie pierdoły, że aż się płakać chce...najlepsza firmą która nigdy się nie kończy to chyba jestes ty sam

brak surowca

ty nawet nie masz pojęcia co jest na rynku i od jakiego czasu...od 2005 roku istnieje IML ale pewnie też nie wiesz co to jest...Myopharma i inne to dla Ciebie czarna magia...ale zapomniałem, że na świecie liczy się tylko to co jest lub było w pitbullhsop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
jakby sie liczyl pitbullshop to bym non stop o tym pislal. Juz ci kiedys pisalem ze to nie moj biznes , ale najwyzej jeste bardzo ograniczony ze tego nie przyswoiles.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
i jak pisalem wczenisje teoretyk z ciebie zjabisty, zapewne byles kiedys na Suplier Show Expo i romaiwales z wieloma osobami , przeicerz ma przyjaciol o ktorych sie goscisz jak Patric Arnold

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
nie tylko ty byleś bogaty mistrzu

wrzuć jeszcze zdjęcia ze swocih pamiętników z wakacji fajny kretyn jestes
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium