SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425145

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dokładnie j/w, brak Ci elementarnej wiedzy, przeczytaj ten temat oraz inne podwieszone tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
Aras84 jak sie ma te m1t w stosunku do pro-sd ? masz jakies doswiadczenie co do m-dien ? bo niby taki metylowy xtren mam zamiar sprawdzic jak sie to ma do tego tylko skoncze pro-sd i zrobie z miesiac przerwy zeby flaki odpoczely

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
x-tren dostatecznie obciążał organizm, nie wyobrażam sobie dodania grupy metylowej, m1t z opinii znajomych podobny w działaniu do mety trochę, na m1t się skuszę, pro-sd czy jakiekolwiek inne klony m-drola odpadają jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
pro-sd jak dla mnie zaj**isty srodek daje fenomenalne nabice miesni i nie zalewa tak podskornie czlowiek puchnie ale puchna miesnie tylko po flakach daje niesamowicie jechalem 5x eseliv ed a mimo to odczuwam flaki po 3tyg 30mg, zwiekszylem do 7x ese ed dodalem ostropest i jest lepiej koncze 4tyd a chcialem jeszcze dwa pocisnac bo npp dalem za pozno i chcialbym zeby sie rozbujac zdazylo nim skoncze pro-sd, m-dien napewno sprawdze bo z xtrena bylem bardzo zawodolony, a jakies opinie o m4ohn ?

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 352 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17351
jakiej firmy epi polecacie na dzień dzisiejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, pro-tren z Dragon nutrition, dziala jeszcze? Mam zamiar zapodac dwie puchy i propka do tego na masowy cykl 8 tygodni. Co powiecie o takim zestawieniu? Czy moze zamiast dwoch puszek pro-tren'a kupic jedna i cos zapodac do tego? Zadne klony m-drolla nie wchodza w rachube, poniewaz kiedys megavol'a bralem i myslalem, ze umre po nim.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
pro tren z dn wlasnie skonczylem w stacku , ogolnie rewelacja ,a po 4 tyg na treninie relatywnie skaraca sie dlugosc snu

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Jakie przyrosty? Waga duzo na +?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
powiem ci tak , waga to u mnie tylko troche wacha z zaleznosci od powiomu wody , ale stwierdzam bezwarunkowo ze zakochalem sie w ph , moj stack to : tren + stano + halo i jako baza delikatnoie prop 100mg eod. juz w tej chwili wiem ze na jakikolwiek kick start bedzie leciec jakis stack ( w zaleznosci od celu ) metka fajna ale dla mnie za duzo saidow jest powyzej 30mg ed ps. dn polecam !!!

mozesz zanowowac ,ulepszone wyzylenie , gestosc , dosyc suche przyrosty (w zaleznosci od czynnikow zmienych)


Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2012-09-25 14:27:06

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1025
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium