SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
Podobnie jak inni w tym temacie, przestrzegam przed zakupem S-drola z Fast Action, naciąłem się jakiś czas temu zanim poczytałem o negatywnych opiniach. W każdym bądź razie sprawdzone na własnej skórze, po dwóch tygodniach na 2 tabsach ed, zero jakichkolwiek efektów, więc resztę wywaliłem i pociągnąłem sobie dalej na metce. Oczywiście chodzi o produkt kupiony w Polsce z czarną nakrętką.
Za to mogę pochwalić i polecić Paradox z Oxpharmu (połaczenie epi z Furazadrolem). Naprawdę dobra lajtowa opcja, dobre efekty, siła i czysta masa na plus tylko suszy troszkę stawy, ale da się przeboleć
Przy okazji jeszcze pytanko. Czy dobrze myślę że byłoby sensownym, połączenie Paradoxa albo samego Furazadrolu z PH typu X-Tren w jednym cyklu w celu ograniczenia sajdów powodowanych przez progesteron. W końcu furka to też antagonista progesteronu... więc chyba połączenie jak najbardziej, hm? na wypadek gdyby sama vit. b6 mogła nie starczyć

Zmieniony przez - skelos w dniu 2009-09-16 10:10:12

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
Witam, mam pytanie, czy ktoś może zażywał niedawno oxanavar ?
Jakie efekty na plus a jakie efekty ubczone zauważyliście po stosowaniu tego PH...

No i jaki waszym zdaniem jest najpewniejszy ph na masę... w miarę przyzwoite efekty przy niedużym uszczerbku na zdrowiu ;)


Prawdopodobnie wszystko na ten temat zostało powiedziane, ale prawdopodobnie na raty porozrzucane w 50stronach w temacie...
Więc jeżeli ktoś śledzi ten temat to będzie potrafił odpowiedzień na moje pytania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
evan nie ma czegos lajtowego i dobrego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
wiem wiem... ale są mocniejsze środki i słabsze... są takie które bardziej jadą po flakach inne mniej...

Ogólnie co sądzicie o oxanavar'ze ?
Na wiosnę planuje zacząć pierwszy poważny cykl i nie wiem, czy będzie to metanabol czy właśnie oxanavar... po mecie wiem czego się mogę mniej wiecej spodziewać a co do oxanavaru to jak na razie nie przeczytałem o nim żadnej konkretnej opinii ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
2x epi i masz lajtowy cykl...oczywiscie uwzgeldniajac cala profilaktyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
bezpieczniejszy, czy po prostu odpowiedniejszy na pierwszy cykl, bo trochę słabszy ?
Czytałem gdzieś ze po oxanavarze nie występuje gino.. prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
evan ale po tych "lajtowych srodkach" spodziewaj sie tez lajtowych wynikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
konkretna odpowiedź...

meta czy oxa/epi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
a mogę zapytać dlaczego ?
wiem, że jestem upierdliwy ale to będzie poważna decyzja ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium