SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 426017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
BombelWks
Lasix jak masz jakies pewne zrodło ph to tez mi podeslij jak mozesz.

Co myslicie lepiej na cyklu h-drol czy epi ktore lepsze ?


h-drol naprwno da Ci dobre przyrosty sily , bardzo wyrazne i wyraznie ubity miesien. Epi przyrotswo sily nie zrobi bardziej delikatny rekomp. sylwetki. To dobre dla poczatkujacych i dla zaawansowanych jako dodatego do odbloku.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
p-plex to chyba z CEL a nie neogenici. To z jakiej firmy jadles wkoncu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
przymiezam sie do 1szego cyklu z ph, fundusz jest mocno ograniczony wiec pojade po taniości, narazie mam w planie to 15ml susty jako podklad,50tab mdrolu, i chce cos wycinającego do tego, rozwazam epi albo halo,ponoc halo lepsze, epi takie slabsze, tak czy siak halo by wyszlo mnie taniej niz 200 wina(minimalna roznica), czy byscie to inaczej ulozyli? cel w kazdym razie to jak najsuchsza masa, albo zamiast halo wrzucic m dien ? tez zbiera bardzo pochlebne opinie,sam juz neiwiem za duzo tych srodkow niewiadomo co brac ale wazne by bylo nie metylowane zeby polaczyc z mdrolem

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-01-31 13:12:14

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-01-31 14:38:59

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-01-31 14:41:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1971 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69308
m dien odpada razem z m drolem. szukaj coc nemetylowego pro tren np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Halodrol ma 4-chloro -17a methyl poczatek i jest toksyczny odczuwalnie , epithinE z kolei nie jest tak bardzo odczuwalny dla bebechow i tez sie nadaje na rekomp idelanie po Mdrolu. Zreszta kiedys Pawson taki cykl wymyslil i byl to strzal w 10kte i tego bym sie trzymal.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
no niby ta ale 2 pudelka epi to juz drozej troche bylo, albo sama susta+m dien tudziez trenavar ? ma to jakis sens ?

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-01-31 19:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
To moze susta + EpithinE , jak chcesz tylko na wycinke.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
tzn cel to bardziej 'maso wycinka' o ile takie cos bez trena jest mozliwe, czyli mowisz samo epi do tescia, ile tyg by mialo to epi isc w jakiej dawce? od poczatku tescia czy tak w srodku i do konca, ewentualnie pro tren na 5tygodni zamiast epi ?? z dragona jedno pudlo mi styknie wiec tez nie drogo by wyszlo

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-01-31 19:29:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Ja bym dal odpo czatku testa , tylko w sumie teraz tak , moglby zaczac od enna samego , wystarczy raz w tyg 300-500 w zaleznosci od Twojego spotania zaawansowania , a pozniej po 6tyg wejsc sobie na suste 500-750 tez w zaleznosci jak bardzo doswiaczony jestes. I teraz 6 tyg EpithinE - 30-40mg , a pozniej mozesz wskoczyc na cos ala tren. Tylko ze, w firmach "krzakch " nie mam rozeznania bo balbym sie tego tykac. Co moge polecic to szukaj sobie X-mass a lub Tankera o ile jeszcze dostaniesz najpewniej na te kolejne koncowe 6tyg.
Mysle ze 12tyg taki cyklik da solidne dobre efekty.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
policzylem sobie za duzy wydatek by byl, musze poleciec skromnie max 2-3specyfiki, mam pod reka dobra dzialajaca sustke wiec ona pojdzie na ruszt 11tyg 600 na tydz, i kusi mnie ten protren z dragonka zaladowac se na 5tygodni, ponoc tnie wybornie, nawet przy masowiej diecie mozna cos zgubic,o takie cos by mi chodzilo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium