SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 426516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 857
powiedzcie czy po halovol + epi z chaparral labs starczy t-bol+e-bol na odblok? cykl okolo 7-8tyg bedzie i ile opakowan t-bola i ebola

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
sprawdz: mass addiction amplified . Sklad mega kozak i wystarczy 1 opakowanie na odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
t-bol jak cos 2 opak minimalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
mam pytanie do ludzi którzy ogarniaja temat ph .czy warto jechac na megavolu solo ? czy lepiej dodac epi ? lub propa jaka była by lepsza opcja ? czytełem różne tematy jedni gadaja ze bez problemu inni zas ze tylko z propem bo beda mega spadki chodzi mi o nie długi cykl nie bardzo chciałoby mi sie ciagnąc 8 tyg propa no chyba ze to bedzie najlepsza opcja .prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 233
mateusz-gr
jak dodasz epi to ubijesz to co zdobyłemś na megavolu,a prop tez dobre rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
Z propem dobre na sporą masę z epi suche mięso , a jeszcze lepiej odpuść sobie Megavol (strasznie toksyczny) i poleć propa z epi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
Jak masz dobra diete i nie pijesz za czesto to nie jest toksyczny.
Do tego nie wchodzi na dawki 30mg bo wtedy to juz moze byc toksyczny, lepiej mniejsze dawki dwoch / trzech srodkow z czego dac 1 mocny i 1-2 lajtowe, najlepiej tez cos nie metylowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
mikus76 jak nie masz pojęcia o temacie to nie wypowiadaj się w tym dziale , nie ma bardziej toksycznego ph od M-drola (i klonów) ,od kiedy to dopiero 3 capsy są toksyczne ?
mateusz-gr booster teścia wystarczy jedynie do samego epi , przy M-drolu już musi być apteczny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium