SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
Ostatni tydzień to za krótko żeby się epi wkręciło ,poza tym pisałem już o piramidkach ,ostatni tydzień na jednym capsie to kompletny bezsens , M-drol dobrze działa przez 3 tygodnie ,potem przyrostów albo nie ma wcale albo są okupione sporą toksycznością i coraz większym blokiem (a M-drol mocno blokuje) mikus76 to że epi trzeba brać więcej po M-drolu już pisałem -czytaj ze zrozumieniem - nawet 60mg .
A teraz inna sprawa - osobiście polecam cykle na M-drolu dwu tygodniowe - dlaczego?
Ponieważ w tym czasie u większości osób nie występuje blok , albo bardzo niewielki (u mnie wcale) Dlatego wiele osób pisze że na początku cyklu libido idzie do góry a potem spada . Kolejna sprawa to toksyczność , sporo biorących M-drola nie jest w stanie dociągnąć do końca ze względu na skutki uboczne które najczęściej występują w 3 i 4 tygodniu . Inna sprawa to uodparnianie się na substancję - pod koniec cyklu żeby utrzymać przyrosty niejedni muszą wejść na 3 capsy , i co przy następnym cyklu ? zaczynamy od 2 a kończymy na 4 capsach ? Bo branie dawki która nie klepie jest bez sensu . Takie dla niektórych dziwne wnioski wyciągam z własnego doświadczenia , bo z udziałem M-drolu miałem już trzy cykle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
dlatego coraz wiecej osob laczy rozne ph w srednich dawkach, tez nie widze sensu brania 3 czy 4 kapsow mdrola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
Bengini mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat? Chodzi Ci o ten sposob 2on 2 off czy tez co jakisz czas dajesz jdnorazowe cykle 2tyg? a moze dajesz go na kicka przy np epi czy czyms innym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
Kto przetestuje nowego QUAD STAK ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
Mój pierwszy cykl z M-drolem to tradycyjne połączenie go z epi , drugi był solo M-drol dwa tygodnie (wpadło 4,5 kg - zostało 3,5) A trzeci też solo po 5-ciu tygodniach ( 4 kg - zostało 3-3,5) Wszystko czysty mięsień . Najważniejszy jest brak bloka - podczas odbloku (inhibit-e i t-bol) już pierwszego dnia libido wystrzeliło do góry , po tygodniu brałem już tylko ZMA .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
no wlasnie, sam mysle nad drugim cyklem i bedzie to chyba epi albo znowu h-drol, ale potem chce sprobowac mdrola i poczuc ta moc, tyle ze 4tyg na samym mdrolu to bzdura z tego co czytam dlatego interesuje sie kazda alternatywna droga stosowania tego srodka. A moze moglbys mi zaproponowac cos na drugi cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
Twój wybór jaki wybierzesz ph na drugi cykl , ale zanim sięgniesz po M-drola wypróbuj D-zine -miałem na nim jeden cykl ale tak mi się spodobał że kupiłem go drugi raz (czeka na swoje 5 minut w szafie) jak dla mnie D-zine to coś pomiędzy h-drol a M-drol - klepie prawie tak mocno jak M-drol a toksyczność jak dla mnie niewiele większa od h-drolu . Zacząłem od 2 capsów skończyłem na 4-szybko się wkręca - po 4 dniach czułem działanie(wzrost siły i wagi) Blokuje prawie tak szybko jak M-drol , dlatego od trzeciego tygodnia włączyłem Inhibit-e , cały cykl trwał 25 dni ,waga na plus 4,5 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
cos tam o nim czytalem, jak wygladal odblok? sam inhibit-e? i o oslonkach napisz jesli mozesz, bo cycle assist to wiem, esseliv na watrobe chyba nie wystarczy nie? Wypadaloby chyba kupic liver longer? wybacz ze tyle pytam, zbieram informacje by dobrze wybrac srodki i nic nie z....ac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
D-zine mimo podwójnej metylacji jest mniej toksyczny od M-drola , na wątrobę powinien wystarczyć esseliv-2capsy na 1 caps D-zine - chyba że udałoby ci się załatwić heparegen na receptę ale mi się udało kupić bez ( w czwartej aptece) Co do odbloku to mam wrażenie że też blokuje trochę słabiej , mi wystarczył inhibit-e ( 30 capsów) oraz T-bol (ok 50 capsów) ale każdy jest inny więc tu się nie wypowiadam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
D-zine bardzo fajne, szkoda ze w Polsce malo kto to stosuje bo w USA ludzie uznaja to za lepsze od m-drola. Natomiast mysle ze musi byc troche clomidu na odblok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium