SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 450247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4766
badania normalne a dokladnie do prewencji efekty po m-drolu bardzo dobre spalil mi duzo tluszczyku ubija sila na plus no i teraz zaczynam rosnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64992
Damian, dzięki za info. Mam jeszcze jedno pytanie, p-p łykać tak jak mete, po posiłku?

........................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jak tam cykle z m-drola?? piszcie jakie postepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
lykal ktos trenbolon w kapsulkach ? ludzie co to za bajka ? Wojtas pial ze nawet dawki w mg sa toksyczne a tam jest tego dziesiat mg ? jak to jest ?

pisze o chocby ph "Spawn"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
zaczynam 3 tydzien mdrola
dopiero 6-7 dni dawka 2 kaps, i szału nie ma, gdyż lece rekompozycje na bardzo niskich węglach.

+
mięśnie wyraźnie twardsze
siła postępuje powoli do przodu (bardzo wolno, szału nie ma)
trening można robic intensywiejszy i dłuższy
fat spada


-
libido down
brzuch pobolewa, ale ja mam tak zawsze na oralach


w porównaniu do innych z grupą 17-a (meta,wino) mdrol nie jest straszny. Mniej syfów, mniejsze dolegliwości żołądkowe, mniej podniesione ciśnienie w porównaniu do 20mg mety ed czy 25mg wina ed.


kalorii na minusie z 500 a w ramieniu +0,5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
damian a bierzesz sam m-drol tylko?? ile siła poszła na ławie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
powiedzcie mi m-drol + h-drol z CEL-a , jak to rozpisac i ile tyg ciagnac ? czytajac post widze ze po 1 opakowaniu produktow wystarczy za swiat . Z ilu cloma odblok i czy cos do tego jeszcze kasa jest takze nie ma problemu . Oslony ,witaminy jakies odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Damian a porownojac ph z saa bierzesz pod uwage ze ph idzie na wycinke a saa szly na mase ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
a zdajesz sobie sprawe że cel zależy od michy a nie od koksu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium