SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olivier Lafay "dziennik"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Bierz coś na androidzie. Jak chcesz żeby szybko chodził to bebechy: Procek 1ghz, 512mb ramu i mały ekran (małą rozdzielczość). Ja mam SE Tipo i sobie chwalę. A jak chcesz większy ekran to celuj w coś z 1gb ramu i prockiem 1.2 -1.4ghz, dwurdzeniowego.

Progres wydaje się duży. Kwestia tego, ile dało w tym wypadku światło.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 638 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6592
Szczerze to ja sie na telefonach nie znam, bo lubie stare telefony bez kolorowego ekranu bez aparatu itd Nigdy nie miałem lepszego ;P

No sadło musi byc moze przez zime z nim powalcze bo planuje rowerek kupic :P

Zmieniony przez - Daxim1990 w dniu 2013-08-22 18:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Ja też przez wakacje troche fatu nabrałem, jak o dietę przestałem dbać, ja na wiosnę planuję wycinkę, teraz cały czas masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 638 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6592
A co do telefonów to interesuje mnie taki aby był w miare łatwy w obsłudze, szybki, zeby sms sie szybko i łatwo pisało, zeby sie w kieszeni mieści ibył bezawaryjny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 638 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6592
Miałem i dobrze mi służyła przez 3 lata pózniej mamie oddałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Android to komp w kieszeni, złożony system z bardzo dużą funkcjonalnością - jeśli tego nie potrzebujesz, zastanów się na tel opartym o nowego windowsa (korzystałem trochę, i o niebo prostsze w obsłudze)


Edit:
A gdyby jednak android, i to w wersji od 4.0 wzwyż, to zapomnij o jednym rdzeniu - mułłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2013-08-22 19:17:12

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 638 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6592
Ok rozejrzę sie troche po necie i może coś znajde :D ten samsung galaxy s2 nawet fajny i w miare tani xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja w moim sonym tipo mam 4.0.3 androida i nic nie muli. A procek 800mhz i ramu 512mb. ;P
Dobrze gps łapie, neta się przegląda w miare ok (jak na taki mały wyświetlacz), do tego jest poręczny. Tandetny aparat i obudowa.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Trudne początki,

WHEY premium