SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, lepszy SPAM! :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mózdzek jadłam, ale cos nei tak mi wyszdł, mdły, ale mam inny przepis i sie czaja, co będzi ejak powiem facetowi żby mi mózg dał jagnięcy? myślicie że da?
Julietta, osobiście uwagżam, że zwierzę jest do zjedzenia w większośc nei tylko wysmoktana polędwiczka i reszta do wyrzucenia, nie wspominając, że wnętrzności maja niesamowitą ilośc składników odżywczych, samo zdrowie


Ha ha Kokos, takie zdjęcie to mementum mogło by być ale nie mam, sama byłam, nie było komu go robić, ale koza wyszła bajerancka, po Meksykańsku ja robiłam, tzn wiecie ja mam sąsiadkę z Meksyku ale ta nie lubi gotowac, więc tylko zapłaciła połowe a ja ugotowałam obiad dla dwóch rodzin cała noc sie koza gotowała, w sosie z róznymi chilli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24600
a ja myslalam, ze jak jadłam poledwice wołową to juz duzo..ale ja dopiero od roku jem znow mieso przez to forum właściwie he he he Ale mozgu raczej nie zjem zadnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
uwielbiam jagniecine, mam szczescie,ze tutaj to nie problem,inne tutaj wymienione tez ale z tym akurat nie zawsze mi sie chce bawic bo rodzina nie wspolpracuje - nieraz robie i mroze w porcjach zeby miec na wlasne potrzeby,
obli - na krecie sprzedaja jagniecine z otwartymi juz glowami,wlasnie,zeby nie musiec sie meczyc, poszukam zdjecia to moze pozniej wkleje
Kokos - podziel sie wiedza co do knajpy,jutro jade do Warszawy to moze wykorzystam skoro taka dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
http://www.restauracjastarydom.pl/ - tu kaczka i tatar (pan mąz jadł dzika i też byl wyśmienity)
http://kregliccy.pl/piatacwiartka/menu/fifth-quarter/ - tu grasica i inne przysmaki (generalnie próbowaliśmy kilku potraw i każda bardzo ok.)

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2014-10-10 16:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
oooo super, zapisuję! Ciężko o dobre restauracje w Pl. Zawsze się boję , że dostanę mrożonego gotowca z mikrofali....

Zmieniony przez - AMiU w dniu 2014-10-10 16:21:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
A u mnie biednie bo zupka
A nie macie problemów z dziećmi, żeby jadły? Bo u mnie w domu to ja zawsze wszystko jadłam, ale moja siostra już się na zwykły wieprzowy gulasz krzywiła pamiętam

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Moje jędzą wszystko jak i my I co najważniejsze staram sie nie oszukiwać,dzisiaj młody (3lata)zjadł z nami wołowinke,makaron i o dziwo wszystkie kurki które mu nałożyłam

edit. Zle sie wyrazilam, o nie oszukiwanie chodzi mi o mowienie mu prawdy co zjada, niektórzy rodzice mają skłonność do oszukiwania dzieciaków i wmawiania im że jedzą kurczaczka gdy one jedzą wątróbkę np.


Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2014-10-10 17:18:44

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
To chyba kwestia raczej doprawienia jedzenia bo nawet polędwica jak jest kapciowata i źle czy ogólnie niedoprawiona to niesmaczna i nie chce się jeść czegoś takiego.

Jak mam możliwość jedzenia czegoś czego nigdy nie jadłam to staram się korzystać bo drugi raz może się nie powtórzyć i będę żałowała, że choćby nie spróbowałam. Żarłok ze mnie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja też staram sie wszystko próbować i faktycznie, wszystko zalezy od doprawienia i przygotowania Ostatnio za to próbowałam świeże ostrygi i długo musiałam sie powstrzymywać żeby nie zwymiotować

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Ja niestety nie mam możliwości próbowania nowości o ile w ogóle sama sobie nie ugotuję

Tryb: podglądacz ;)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pokorny trening.

Następny temat

Gonić marzenie

WHEY premium