SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, lepszy SPAM! :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
JA TEŻ zazdraszczam! mój fizjo w życiu sportu nie liznął i na moje pytania o technikę zrobił oczy kota ze Shreka z wyrazem "błagam, nie pytaj więcej, bo i tak nie wiem".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i też jak Delfinka mówi, korzystaj!! bo to, czego się teraz poprawnie wykonywać nauczysz, będzie tylko procentować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
delfinka
Hej spam:)

jestem uzależniona - dałam sobie wolne żeby iść biegać
kiedyś czytałam, że dziewczyny z przewagą estrogenów nie mają tendencji do zakwasów bo te niby je chronią czy cuś, ale nie wiem czy to prawda czy kolejna bzdura wyssana z palca nie zgłębiałam tematu


eee tam, popularne "zakwasy" to przecież mikrourazy tkanki mięśniowej... co ma do tego progesteron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
dlatego to kolejna bzdura i tematu nie kończyłam;) ale zawsze to jakaś czyjaś teoria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
hehe "mam dużo progesteronu, zakwasy mnie nie łapią!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Czy biorę estradiol/progesteron, czy nie - domsy mam cały czas takie same. Nie wiem na ile komu moje spostrzeżenie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
trafilam na tych rehabilitantow jak rehabilitowalam noge po rekonstrukcji wiazadla, na miejscu jest glowny fizjo ktory bada a potem wysyla do rehabilitantow na masaze i dokladniejsze sprawdzenie jak juz sie ogarnie to co bylo problem to wyslal mnie do goscia, ktory zajmuje sie wlasnie sportami silowymi jest trenerem przygotowania przygotowania motorycznego w klubie pilkarskim

cwicze na silowni crossfitowej wiec tam nie ma wcale maszyn same wolne ciezary :) i mowil zreszta ze jest przeciwny maszynom :)

okazalo sie przy okazji ze mam zblokowany odcinek piersiowy ze jak robie kobre to cale zgiecie jest w ledzwiach a piersiowy sztywny jak koci ogon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
jak już to podobno estrogenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
uj tam hormony nie mają nic do mikrouszkodzeń mięśni i już!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
markoto ostatnio mi szyję odblokowywał i się nawet nie spodziewałam że tam taka spięta jestem, a potem jaki miły luzik;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pokorny trening.

Następny temat

Gonić marzenie

WHEY premium