SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, lepszy SPAM! :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Cześć spam Dzisiaj wracam do treningow po prawie 2 tyg. przymusowej przerwy. W nocy już mi się siłownia sniła ale taka na wypasie, całkowite przeciwieństwo mojej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Bengal - marzenie mojego faceta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Spawareczka zobacz, ja sie zakochałam, zdrowy, mocny, piekny


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
obli, wiem, ze genetyka też ma znaczenie. Miałam do czynienia z kilkoma krnąbrnymi czworonogami. Wolę jednak zwierzaki łobuzujące, niz wiecznie śpiące. Co do Bengala, podejrzałam toto w sieci i mam wrażenie, ze takiej rasy na zewnętrzną nie powinno się wypuszczać. Zbyt cenne i egzotyczne, pomijam kwestie emocjonalne.

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Nie widzę tego co wrzuciłaś (blokada pracodawcy). Podaj mi proszę rasę, zaraz wyszparam:)

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wypuszcza, w Polsce histeria bo koty giną tu nie, normlanie chodzą, tu na zewnątrz wszytskie koty spotkasz, rosyjskie sa fajne bo lubia z tobą iść jakiś czas

Rhodesian Ridgeback
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Rhodesiany sa piękne, ale koniecznie muszą być kupione z dobrej hodowli ...inaczej mogą być lekko nadpobudliwe;) Ja uwielbiam duże psy. Taaa w Polsce od razu by takiego kota ukradli niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
aaa.. właśnie go oglądałam:) ależ wyczucie! jest w Polsce jeden pies-ultras i to właśnie ta rasa! Na moich oczach wbiegał na metę ze swoim panem po 85 km biegu. Wyglądał lepiej niż właściciel.

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
AMiU
Rhodesiany sa piękne, ale koniecznie muszą być kupione z dobrej hodowli ...inaczej mogą być lekko nadpobudliwe;) Ja uwielbiam duże psy. Taaa w Polsce od razu by takiego kota ukradli niestety...


Ja też jestem nadpobudliwa:) Owczarka podhalańskiego, którego zabierałam grzecznościowo na długie wybiegi w górach, zajeżdżałam regularnie. Po wyjściach przez dwa dni nie chciał chodzić i dawali mu duple na zakwasy:)

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak go zobaczyłam to pomyślałam sobie że gdybym biegała to tylko on, strasznie mi sie podoba
a tak do Bigla albo pinczera bym brała miniaturowego oczywiście, kiedyś miałam i myślałam że on takie fajny sam z siebie, a tak oglądałam ten skrót o rasach i haha jakbym o swoim psie słyszała

Zmieniony przez - obliques w dniu 2014-10-20 11:08:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pokorny trening.

Następny temat

Gonić marzenie

WHEY premium