SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, lepszy SPAM! :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147145

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7583
Kokosik
pchcn
To sprawdzony przepis.

pytanie na kim sprawdzony
faceci reagują inaczej, ktoś kto zbija 5% inaczej reaguje niż ktoś kto zbija 2% w stosunku do wagi wyjściowej
Przy Twojej wadze zejście do 52 to duże wyzwanie
sauna, zawijanie się folią spożywczą na noc przed zawodami+aspiryna+podgrzanie pokoju w którym śpisz na maksa - takie tam "triki"
tyle, że bardzo często te "triki" kończą się odjazdem
nawet jeśli wagę zbijesz tylko co z tego jak sił będzie mało
każdy kilogram w dół tuż przed startem osłabia baaaardzo

ale skoro podjęłas taką decyzję to jakby nie ma odwrotu
kup aspargin na wszelki wypadek - jak będa Cię kurcze łapac to łykaj
a po ważeniu - kreta z sokiem owocowym (słodkim!!!)+węgle (tu nie doradzę Ci jakie - takie, po których nie jesteś zamulona)+ coś na pobudzenie
niestety nie robiłaś próby więc do końca nie wiesz jak zareagujesz na takie odwadnianie

i powiem tak - lepiej iśc w wyższej kategorii niż na siłę w niższej
stresujesz ciało i głowę


Dzięki Kokosik za rady, oczywiście zdaję sobie sprawę, że odwadnianie osłabia, ale właśnie tak jakby nie mam wyboru... W 2 tygodnie inaczej wagi nie zrobię. Będę kombinować jak się da, a po ważeniu to już będzie fachowa pomoc przy wracaniu sił
Następne robienie wagi dopiero w grudniu, więc już będzie normalna, przemyślana redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jeżeli w ogóle to przemyślane, , do jakiego sportu zbijasz wagę?
2kg to ja bym zbiła bez tego sama dieta LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7583
Napisałam, że następna redukcja będzie przemyślana bo ta jest na ostatnią chwilę.
Wagę zbijam do do walki MMA.
Pytałam w moim dzienniku o jakieś propozycje, ale Saida poradziła słuchać się trenera, a ten zalecił odwadnianie.
Teraz to już za późno na zmienianie koncepcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
faceci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
markoto
te to juz calkiem sie nie chca ruszac :D


Chcą tylko trzeba samemu chcieć ruszać się z pieskiem.
Właściwie, są nie do zabiegania przez amatora. Należy tylko uważać z młodymi psiakami, żeby ich nie przeforsować i nie uszkodzić im stawów biodrowych.
Miałem molosa ( fila brasileiro) i kiedy dojrzał 10-15 km biegania ze mną, nie było dla niego żadnym problemem. Właściwie to on biegał dużo więcej. Biegałem w lesie, pies luzem, tylko jakieś 1/5 czasu biegł przy mnie, resztę buszował w krzaczorach raz z przodu, raz z tyłu, raz gdzieś z boku.

Małe file też są milutkie.




A duże, są duże mój Cyron ważył 90 kg. i nie był upasiony.
Wyglądał bardzo podobnie do tego ze zdjęcia.



Zmieniony przez - Darek59 w dniu 2014-10-20 18:46:54

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
widzę że temat zwierzaków nadal trwa. to moje ulubione filmy o kotach


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Darek to chyba kupienie konia jest bardziej opłacalne, przynajmniej jest środek transportu.. mama mia a gdzie ty go trzymałeś, miał budę czy w domu miejsce?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2014-10-20 21:00:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Fila - cudny pies
Darek - własnie, żaden pies nie bedzie biegał po ogrodzie, choćby największym , trzeba zadbać o to wychodząc z nimi
Miałam czarnego teriera rosyjskiego ( gdy stawał na tylne łapy był wyższy niż ja ) , miejsca zajmował wg mnie mniej niż drugi mój pies, jamnik, no ale codzienne wybiegania były obowiązkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie wyobrażam sobie zostawienie psa by załatwiał sie na ogrodzie, pies potrzebuje zasad jasnych i rytmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja mam sąsiadów co swoich mikropiesków wcale prawie nie wprowadzają tylko je uczą robić do kuwety... I jeszcze mi mówią, że mój pies pewnie leniwy bo tak wygląda To, że w ciągu dnia ma więcej ruchu niż ich miesiąc to szczegół.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pokorny trening.

Następny temat

Gonić marzenie

WHEY premium