SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, lepszy SPAM! :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146899

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
azalianna
hejka, jak to jest, że niektóre Dziewczyny dostają pomoc Moderatorek, a niektóre nie? Czym trzeba sobie zasłużyć?


azalianna
nie okupuję spamu, ćwiczę, zbytnio pytań za dużo nie zadaję, a tak niechętnie do mnie zaglądacie. Chyba po prostu mój dziennik jest taki hm no sama nie wiem, suchy? ale z drugiej strony nie ma być forum dyskusyjnym tylko wypiską z ćwiczeń i diety. I tak będę dalej ćwiczyć, ale byłabym wdzięczna za wskazówki.


Chyba z lekka przesadzasz
Prowadzisz dziennik 6 tygodni, wielokrotnie w nim wypowiadały sie Martucca i Arphiel - czego oczekujesz wiecej? Pokaz ze potrafisz cos zrobic czyli zrób plan treningowy i jedzeniowy na pierwsze ileś tygodni bez nerwowego miotania sie - naprawde na Twoim etapie szczegółowa personalizacja nie ma znaczenia ( rozumiem,ze nie startujesz wkrótce w żadnych zawodach ) - ty masz nauczyć swoje ciało aktywności siłowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
hej, mam pytanie- co zrobić jak komuś mocno spuchło kolano, tylko nad kością, jest troche grubsze i nie boli?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ja bym dała zimny okład jak nie zejdzie to do lekarza

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
od czego spuchło/?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
5 tygodni temu po upadku pojawil sie siniak wielkosci dloni, potem sie zagoil i wszystko bylo ok, dzis spuchlo bez przycxyny

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
z nocy chyba:) pomeczowo??

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
eee nie dopiero wieczór młody jest przed nami
a nie jakoś trzeba było zapasy w lodówce uzupełnić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
to ja chyba w trybie emeryta, bo już mi się oko zamyka... poza tym, jestem głodna i im szybciej zasnę, tym szybciej zjem sniadanie:D

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
ja z tych co po nocy lubią siedzieć, a potem spać do południa a że tylko w sumie w sobotę mogę sobie na to pozwolić to korzystam

właśnie brukselką się zapycham:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pokorny trening.

Następny temat

Gonić marzenie

WHEY premium