SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, lepszy SPAM! :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146319

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Sporty sylwetkowe mają to do siebie, że ocenia się ciało. I o ile ktoś nie argumentuje złośliwie, to nie ma sensu się obrażać. Trzeba wyciągnąć wnioski i poprawić braki.

Zawody to nei zabawa, to konkurowanie i rywalizacja. To sport. Każdy chce wygrać i pokazać się jak nalepiej. Takie życie ;)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
jasne, wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale gadanie, że ta, czy tamta zapomniały zrobić tego, czy tamtego na treningach, a co gorsza pytania, co co niektóre tam w ogóle robią... Zastanawiam się nad sensem takich konkursów... nie masz perfekcyjnego ciała, to nie wychodź na scenę.. zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo będzie się w ułamku procentu niedoskonałym... i tak jak Ruda mówisz, wyciągnąć wniosku i działać dalej, ku poprawie, ale i komentujący swoje zdanie wypowiadać winni budująco..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i dla mnie takie konkursy to tylko forma zabawy.. dopóki nie wiąże się z tym planów zawodowych, nie czerpie korzyści materialnych, to zawsze będzie to forma zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Krytyka jest nieunikniona, mozna dyskutować jedynie o sposobie jej "podania". Jak ktoś wychodzi na scenę, to nie ma na czole "zabawa", stoi i mierzy się z ludźmi, którzy traktują to poważnie i ambicjonalnie.

Jednak zdanie mam całkiem inne, bo jestem przekonana, że z zabawą ma to niewiele wspólnego, mimo wszystko. Zabawa i fun to zrobienie formy na plażę



Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-10-01 11:51:51

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Ruda - kibicuję w nowym dzienniku, super:)

.... obżarłam się gołąbkami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Ja tez kibicuje :)

Dzis mialam konsultacje na silowni, na razie badana bylam jesli chodzi o mobilnosci, technike wyciskania i przysiadu ze sztanga ( ktory robilam pierwszy raz w zyciu :) i podciagania z tasma, na nastepnych zajeciach bedzie MC i wyciskanie zolnierskie , ma to wszytsko wzmocnic moja stabilizacje kregoslupa i zwiekszyc zakres pracy miesni , jestem dobrej mysli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Super markoto. Wracasz powoli do ciężarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Dzień dobry!

czekam tu nas drogie Panie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Markotko,my tu etat cieciów spamowych dostać powinnyśmy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pokorny trening.

Następny temat

Gonić marzenie

WHEY premium