SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, lepszy SPAM! :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to sie da zrobić, ale znwou kwestia wyposażenia kuchni , bez porzadnej siekiery nie dasz rady, a kurcze teraz to wszystko takie , że nawet szczapy nie przetniesz.
W dodatku gdzie, ostatnio pół kozy rąbałam przed domem na kawałki by weszły do garnka, to sąsiadka szoku estetycznego doznała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Iza, foty masz? Swoje z siekierą nad kozą - dobre tło dla działu
ps. dobra... idę jeść, bo z głodu robie potworne literówki

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2014-10-10 14:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Kokos 10/10

O przypomniałyście mi, że mam mózg w zamrażarce Z jajkiem... zaśliniłam się. I salcesony tatkowego bym zjadła właśnie z głowizny, ozorków i płucek.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Arphiel niczym Hannibal. a robiłaś kiedyś nerki?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Przez słomkę siorbię móżdżek robiłam ale trzeba uważać, żeby gorzkie nie wyszły, porządnie wymoczyć w mleku i zbyt długo nie smażyć/gotować bo podeszwa będzie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Ja was podziwiam! Za odwage zjedzenia takich rzeczy...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
a z takich rzeczy to gołębia też jadłam
też suchy nawet ze skórą upieczony trzeba potłuścić bo w gardle staje no i takim gołębiem to się nie najesz podłubiesz podłubiesz i bardziej się zmęczysz dłubaniem niż najesz.

Nie wiem czy to odwaga raczej chęć spróbowania

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Arp to co innego, samo mieso tez bym zjadla np lubie kaczke.

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
cycki z gołębia też jadłam - dobre ale czy ja wiem...
nerki jak dla mnie da dużo pitolenia, za słaby efekt ale dają radę ale już taka grasica na słodko (w sensie z figami i brendy) omnomonon
chyba nie mogę pisać o żarciu, bo mnie skręca z głodu od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no i to nie jest egzotyczne zarcie??? plucka jedynie jadlam, moja babcia robila swietne ale ani nerek ani mozdzku nie , nawet jagnieciny nie dane mi bylo jesc

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-10-10 14:49:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pokorny trening.

Następny temat

Gonić marzenie

WHEY premium