SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, lepszy SPAM! :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
właśnie otwieram pudełko z obiadem
im więcej jem na śniadanie to tym wcześniej głodna jestem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
wszystkie się najadły a siły do spamowania nie mają;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
jestem w trakcie jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Wreszcie obiad

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
zaraz zjem cos po biegu i zostaje mi jeszcze kolacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
kessik
zaraz zjem cos po biegu i zostaje mi jeszcze kolacja

Ja tez po biegu i już po kolacji ... Miałam rekordowy czas na stałej trasie 9,7 km, ale nie powiem,że z własnej, nieprzymuszonej woli... Pierwsza połowę dystansu przetruchtałam powoli, bo jakos ciężko mi szło. Za to w drodze powrotnej, mniej więcej w połowie trasy zauważyłam przed sobą faceta, który biegł całkiem sprawnie, ale że ja akurat poczułam moc w nogach, postanowiłam go wyprzedzic i nadrobic jeszcze kawałek szybszym tempem, aby mi nie dreptał za plecami. Tymczasem, jak tylko faceta wyprzedziłam, ten lekko przyspieszył, wiec ja także..., on znowu ... Podkręcalismy tak tempo i ja już ledwo dyszałam, bo interwały nie są moja miłością, ale powiedziałam sobie,że chocbym tam miała paśc na tej drodze - wyprzedzic się nie dam !!! Dogonił mnie dopiero jakieś 300 m przed końcem trasy, ale już nie wyprzedził. Usłyszałam tylko- Ale tempo Pani narzuciła ! Taaa... ja ... Do domu wpadłam ledwo żywa ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
alhambra tak trzymać ja to ledwo nogami przebierałam bo moje uda nadal zakwaszone strasznie a jutro siłka i forma musi być
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pokorny trening.

Następny temat

Gonić marzenie

WHEY premium