SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MatFil,zdj str70

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 201461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
no fajnie sie to preznetuje;) plecki chyba najlepsza partia ;)
rosnij dalej pzdr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Ładny progres ,od 1 fotek(inny czlowiek ) .Przygotowujesz się pod jakieś konkretne zawody w wyciskaniu ?. Siła nie przeciętną masz .No i chwała tobie za to ze nie stosujesz narazie anaboli . Jak inni młodzicy tutaj . Talia szeroka polecam ci robic przysiady przednie wtedy nie bedzie sie tak poszerzac.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9310
elo widzialem na focie ze posiadasz test freak jak mozesz to napisz cos wiecej jak na cibie podzialal i czy sie opyla w ogóle to kupowac? dobra forma jak na wiek pozdro rosnij duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Ladnie;P na ostatniej fotce lapka wydaje sie mala, ale jak sie spojrzy na inne to elegancko;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
MISIOZA tak z pleców jestem zadowolony, ale ciezkie treningi robia swoje.

marian91xx test freak nie moj, moze w nasteponym roku sobie go przetestuje. ale skald ma calkiem ok wiec raczej polecam.

wojtek6
rece ogolnie moja najslabsza partia ciagle szukam sposobu aby poradzic sobei z plaskim bicepsem i nabic tricpes mocniej.

Mobaba tak talia moj ostatnio problem, narazie jestem na masie nie ma problemu. Jednak talia sie powikesza, Przysiady przednie? chdozi ci o frontshoty? Talia rowniey od ciagow sie od ciagow rowniez poszerza ale faktycznie sprobuje ajkis okres wyeliminowac zwykle przysiady na korzysc frontow.
Co do zawodow to raczej nie mysle , nasteony rok bedize ostatni z kategori do 18 lat wiec bede chcial brac udzial w duzej ilosci zawodow, i mysle ze MP zalicze rowniez zalicze. Dzieki za rade







Zmieniony przez - MaTFiL w dniu 2010-11-11 15:46:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Plecy grube i szerokie ;D
Klata masywnie już wygląda ;D jedynie łapy do poprawy ;d, ale tak to wszystko NAJ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5541
Eee no Mateusz dobry jesteś..
Fajne podejście masz.
130kg poszło,tak?
Nie mogłem zostać więc nie wiem które miejsce miałeś
Pochwal się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Pochwalony, no praktycznie dopiero teraz wrocilem do domu po zawodach :)
Poszlo 125 kg jednak byl zapas. Jutro wrzuce filmik dzis juz niestety nie mam ochoty ani sil. Miejsce bez rewelacji 4. Musze pogratulowac przecwinikom bo niezle obstawili impreze.
Trzeba bylo podbic na bajerke.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5541
Fajnie poszło,a darłeś się że hoho ;D
Czekam na filmik ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Jest power i jest sylwetka :) Jak na ten wiek zarąbiście.Sog leci :)

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

foto

Następny temat

DOPINAM OSTATNI GUZIK- beztluszczowa masa w praktyce

WHEY premium