SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MatFil,zdj str70

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 201440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
WojtoPL za slaby jestem zeby moc komus imponowac , narazie chcialbym swoje cele zrealizowac i byc z siebie zadowolony i spelniony :)

Muczakos :) Jesli zejde z BF troche , pas mi zejdzie , woda podskorna troche chcoiaz w 50%, i krate zrobie na bebzonie to mozna sie bedzie pokazac :P Ale pokazac mozna ze i mlodzi tez nie do konca moga ustepowac starszym :)

hilde , szczerze mi to obojetne ale j.w , niski osobnik kozacko wyglada z masa miesa na sobie. Wiem ze napewno nie tak jak by porownywac duzo wyzszego ale ;) Genetyki sie nie zmieni :)


Zmieniony przez - MaTFiL w dniu 2010-05-03 21:31:19

Zmieniony przez - MaTFiL w dniu 2010-05-03 21:32:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Matfil - Dasz rade, ja myśle ze wyrobie sie z do******** mieska na plecy :) i krate tez jakas tam zrobie ;] a z pasa nie zejde.. bo teraz mam mniej niz na poczatku Cwiczen ; D a wtedy bylem okropnie chudy ; d wiec tylko moge prosic o miesko na plecy :)

a co do tego Ze mlodzi nie moga ustepowac starszym zgadzam Sie ;) Mysle ze za 2-3 lata bd juz naprawde dobrze z Nami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3139
MatFil, na najszersze robisz standard? wiosło i drążek? Bo nie moge podkreślić środkowej części najszerszych. Stosuje dość szeroki uchwyt na drążku, więc pytanie :P Robisz z uchwytem na szerokości barów ? Czy te wiosłowania tak cie wyrobiły ;]

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Sorry za wcinkę,ale sam sobie odpowiedziałeś dlaczego nie możesz ruszyć środka

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3139
Chciałem potwierdzenia :D bo byłem pewny na 90% :P

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Najszersze standardowo ruszam , drazek szeroki uchwyt i wioslo, ostatnio dolozylem jednak kilka serii przenoszenia linek lub drazka na wyciagu gorny wzdluz tulowia. Rowniez mocno angazuje szeroki lecz od dolnych czesci Latissimus`a :)
Ale jesli o srodek to zdecydowanie wioslo technicznie , malo jakie cwiczenie w moim przypadku lepiej sie sprawdza.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Muczakos94 to swietny gen widac jest :) Patrze w profil do ciebie 71 w pasie niezle:)
A na plecy to duze ciezary ladowac niestety trzeba zeby gestosc poszlo , przynajmniej tak bylo u mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Siema wszystkim, cos pstryknałem dzis. Dalej cwicze jakby co :P
Waga 73 kg , wiek jeszcze 16 lat, wymiarowo nie wiem.
Troche skupilem sie na zmniejszeniu talii wage trzymam , obecnie troche wody zeszlo. Wiadomo ze caly rok masy sie nie da robic, a okresowe zmiany celow i treningow oraz jedzenia napewno dobrze wpłyną na organizm :)
http://img339.imageshack.us/img339/8165/kopia2dsc00433.jpg " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://img339.imageshack.us/img339/8165/kopia2dsc00433.jpg ">http://img339.imageshack.us/img339/8165/kopia2dsc00433.jpg " alt="" />



Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51139
rocznikowo masz 17 tak? 93 , ogólnie jak na ten wiek KOZAK dla mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Tak rocznik 93.
Przyznam ze wagowo jeszcze nie to co ma byc :) ale przyjdzie druga polowa roku to rusze z waga do przodu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

foto

Następny temat

DOPINAM OSTATNI GUZIK- beztluszczowa masa w praktyce

WHEY premium