SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MatFil,zdj str70

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 201448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
No na sile nie narzekam, ostatnio troche odpuscilem sobie lawe prawie miesiac i robilem trening bez wyciskania na lawie. Ale spadkow po miesiacu nie odczulem, Ale od wrzesnia jednak bede musial lawke dorzucic bo wtedy z masa pojde.
Jednak głównie hantlami robię , jak w formie bylem to wyciskanie sztangielek robiłem ostatnia serie 35 kg do łapy i 4 ruchy. Ale to już jest trochę za duży ciężar na moje słabe łapki, z silą daje rady ale masa nie pozwala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Czegoś tu nie rozumiem,wzrost wyznacznikem urody u kobiety... chyba nie tylko i nie do konca,jeżli kobieta ma załózmy 170cm wzrostu to już jest beee... panowie bez obrazy,ale to takie p.i.e.r.d.lo.l.e.n.i.e o szopenie poza tym nie róbcie z młodego konusa,wiem jak wygląda,bo trenuje w tym samym klubie co ja i nie jest zle,a tak w ogóle kwestia 'zapatrywania' na kobiety to rzecz gustu,a o tych się nie dyskutuje

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Yyy, nie bardzo rozumiem krac co chciales przekazac ta wiadomoscia.

Dupy 170 cm,jak dla mnie sa mega, ale pewnie to ze wzgledy akurat na moj wzrost(170 cm). Zreszta znam takie rakiety po 160, ze glowa mala, za to pala robi sie za duza hehe ;)

Teraz moze nie zauwazac tej roznicy wzrostu, bo i dziewczyny sa mniej wiecej jego wzrostu. Tak czy siak, nie jest niski jak na swoj wiek wiec watpie zeby nie dobil do tego 180 ;) Ja w jego wieku mialem z 160 max hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Nawet parę centów mogło by mi odejść.

mi sie rzucil ten tekst w oczy, jest mlody i nie bardzo wie co mowi jak bedzie starszy to zrozumie ze przy 170 + lepiej jest miec wiecej niz mniej.

zreszta, pewnie urosnie i nie bedzie go to dotyczyc

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2009-08-14 12:41:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 526
Sprostuje tu pewną sprawę bo Rev wprowadza w błąd.
Jako że zajmuje się Endykrologia to śmiało mogę powiedzieć, że sport, a Szczególnie siłownia nie hamują wzrostu, a wręcz przeciwnie.
Jeśli już ktoś nie rośnie to znaczy że jego proces kostny zakończył wzrost.
Jedynie co powoduje zahamowanie to Doping.
Zresztą łatwo zauważyć średni wzrost koksów - 170cm i to przeważnie Ci co sięgali po SAA przed 21 rokiem życia.

Zmieniony przez - SamyDaluxe w dniu 2009-08-14 12:48:52

Na sucho to nawet trawa nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Nie wiem dlaczego mnie traktujecie jak jakiegoś dzieciaka, który w związku z swoją niewiedza dymi ze nie chce rosnąć. Mam 173 może urosnę, może nie . A panienki no cóż 160-170 są niezłe lufy i to nie w moim wieku tylko ogólnie dojrzale. Nie wiem czy wy myślicie ze ja w domu siedzę i widzę tylko siebie w lustrze i mamę? przecież mam kontakt z ludźmi i jeśli bym uważał ze jestem zbyt maly i za maly na laski ,to bym wnioskow nie wysnuwał takich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 526
Dlatego, że masz 15 lat.
Ja zaczynałem mając 14 lat i teraz w wieku 21 lat mam 180 cm i czuje że jeszcze rosne, bo czasami bolą mnie kolana i łokcie i kręgosłup.
Nie jest to spowodowane ćwiczeniami siłowymi bo jestem wstanie określi towarzyszący ból.
Czy urośniesz jeszcze czy nie to tego nikt nie wie, chyba, że zaczniesz sięgać po SAA.

Na sucho to nawet trawa nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14294
wzrost to genetyka co mogą niby zrobić ćwiczenia z tym? centymetr moze dwa?


ON TOPIC

Wspaniała Sylwetka jaram się tobą

Zmieniony przez - DatBoiCold w dniu 2009-08-14 13:10:28

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Sięgać nie zamierzam na ten czas...
DatBoi weź nie rób se jaj, bo się zawstydziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 526
I najważniejsze rady jakie mogę Ci przekazać to dbanie o kręgosłup, dobra rozgrzewkę, zwłaszcza karku, nadgrarstków, odcinka lędzwiowego, bioder i kolan.
Taka z 5 minut solidna.
Nie warto też robic popisówy przed kolegami. Ćwiczyć z takim ciężarem na jakim możesz bez problemu wykonywać powtórzenia i wszystkie serie.
Duże ciężary nie uciekną.
A to, że ktoś coś Ci tu mówi norma. Sam analizuj wypowiedzi czy są mądre czy też nie.

Na sucho to nawet trawa nie rośnie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

foto

Następny temat

DOPINAM OSTATNI GUZIK- beztluszczowa masa w praktyce

WHEY premium