SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MatFil,zdj str70

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 201469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Brzuch cwicze teraz 4x w tygodniu , po okolo 10-15 min intensywnego za******lania ;)
Na lato przytne wegle, wrzuce aeroby ostrzejsze i mysle ze krata sie bardziej uwidoczni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
heh chudy
I to tez fakt ze okres zimowy wiec nie wyglada on tak jak na zdjeciach z pierwszej strony

A nad lapa caly czas tyram bardzo mocno , daj wiare

Zmieniony przez - MaTFiL w dniu 2010-02-20 10:45:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Profesjonalnie podchodzisz do sprawy :)
Wiem jak to jest ciężko w tym wieku zmusić się do diety i uczęszczać regularnie na treningi bo sam zaczynałem w podobnym wieku co Ty. Z tego co tu czytam i widzę to mogę stwierdzić że znasz się na robieniu mięśni lepiej niż wiele osób siedzących tu i mających dużo wiekszy staż niż Ty.
Ciekawi mnie jak będziesz wyglądał mając powiedzmy 18 lat :)
Gratuluję i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Dzieki serdecznie :)
Najgorzej jest z zarciem w szkole. Ciagle malo jest no i trzeba na przerwach a tylko jedna dluga jest. Bo nauczyciele malo wyrozumiali ;)
Ale czasem sie nie wezmie paru ksiazek to wejdzie pudelko ryzu dodatkowe ;P
Staram sie poglebiac wiedze duzo czytam i krac tez podpowiada mi caly czas.
Niewiem co bedize w wieku 18 lat . Mam nadzieje ze progres od obecnej chwili jak najwiekszy bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
O troszke estrogenu w temat zainicjowalo :)

Mozesz mi wytlumaczyc w jaki sposob wykonuje sie zainicjowanie w temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Moze poszukaj znaczenie slowa inicjacja kolego.
A tak swoja droga to nie rob mi spamu w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1625
Matfil powiedz proszę co wcinasz w szkole w czasie przerwy?

Proszę o wyrozumiałość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Roznie wiesz. Ale mniej wiecej wyglada to tak 150 g ryzu/ kaszy jeczmiennej + 250 g warzyw + 200-250 cyca kury / lososia + oliwy troche - to glowny posilek. Pobocznie jakies orzechy , rodzynki , slonecznik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Kacpeross już któryś z kolei raz widzę że próbujesz coś udowodnić,tylko co...wez się chłopie za treningi i głupot nie *******,bo sam sie gubisz w nomenklaturze 'bb' a strugasz ekspaerta. Radze się wziąć za treningi i mniej kłapać dziobem,podejrzewam,że jakbym porównał wizualnie Ciebie w wieku lat 16stu z Mateuszem to wypadłyś bladziutko,w kwestii treningu nawet się nie wypowiadam,mości progesteronie. Do reszty,panowie nie wiecie jakie ma chłopak założenia więc gadanie typu zgub brzuszek ,czy coś tam,jest nietrafione,da fotki w lecie i wtedy,co poniektórzy zrozumieja o.c.b. Swoja dorga już tak marginalnie,chłopak za******la na treningach bardziej niż ja,na ten czas i mimo moich zaleceń,aby z pewnymi ćwiczeniami nie przesadzał,no nie słucha się gówniarz,widać taka już góralska natura Aloha.
Ps.-przepraszam Mat za spam.

Zmieniony przez - krac w dniu 2010-02-21 11:33:40

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
Wyglądu naprawdę tylko pozazdrościć. Jak na ten wiek to osiągnąłeś już sporo. Ja mam 17 lat i ćwiczę ok. 9 miesięcy dopiero , ale dużo mi jeszcze brakuje żeby tak wyglądać. Życzę powodzenia i dalszego progresu. A tak z ciekawości... Jak tam z WL? Spora poprawa jest? Pozdrawiam.

Zmieniony przez - radinho_92 w dniu 2010-02-21 12:12:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

foto

Następny temat

DOPINAM OSTATNI GUZIK- beztluszczowa masa w praktyce

WHEY premium