SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs kuliste barki wg rutkow + Iron Horse Creatine Stack test

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4809 Napisanych postów 45437 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 368531
Postanowiłem zgłosic sie do konkursu ponieważ barki zawsze były moja mocna strona , taki jedyny gen ktory dostałem do tego sportu
Od wielu lat borykam sie z duza kontuzja barku , gdzie miałem go wyciagnietego ze stawu , nastepnie włożonego zagipsowanego i brak jakiekolwiek rehabilitacji (było to z 20 lat temu) dlatego tez mam problemy z podnoszeniem duzych ciezarów jak i rotacja .

Nie mam jakiegoś specjalnego planu żeby je jakoś poprawiać , po prostu trzymam sie zasad :
Progresować w wszelkiego rodzajach wyciskaniach i duzo powtórzeń w unoszeniach (dlatego dobre sa tez serie łączone) oraz wyciskania sztanga lub hantlami na skosach (klatka).

Obecnie jestem na takim zero kalorycznym ale bede schodzić poniżej mojego zapotrzebowania .
Bede wrzucac treningi oczywiscie całego tyg , a przy treningach klatki i barków robić fotki jak te barki wygladaja jak sie spompują

A tu kilka fotek moich barków z masy i redu

Zapraszam do obserwowania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4809 Napisanych postów 45437 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 368531
Postaram sie w miare możliwości nagrywać tez cwiczenia ktore robie na barki i wrzucać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2174 Napisanych postów 4166 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290783
Będę obserwował barki niestety to moja ze słabszych partii wiec temat jak znalazł
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 802 Napisanych postów 1018 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 19086
Dobre masz te bary :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7938 Napisanych postów 25799 Wiek 71 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1099081
truska45
Dobre masz te bary :)
Po prostu niesamowite!
Zdjęcia jak u grafika
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Co wam powiem , lubie je nawet jak sa spadki wszedzie to one poprawiaja mi humor na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 9148 Napisanych postów 153078 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1202615
jestem :)
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jutro w planie barki wiec zrobie foto jak to aktualnie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Piatek

Wrzuciłem sobie nowy plan na barki , troche je trzeba pocwiczyc bo ostatnio tylko muskałem

Trening

Barki łapy
1.Wyciskanie siedzac Hammer/maszyna 4x12

2.Wyciskanie sztanga smith 4x10
3a.Wznosy bokiem Hammer 4x12
3b.Wznosy bokiem hantlami 4x10
4.Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 4x8
5.Unoszenie hantli w opadzie tułowia (tyl barków) 4x15
6.Spider curl hantle 4x12
7.Uginanie przedramion ze sztanga siedzac 4x12
8.Prostowanie linki wyciagu dolnego w opadzie tułowia 4x12
9.Francuskie siedzac smith 3x10

Cardio 25 min rowerek

Suple

Witaminy i Minerały - do posiłków
Omega 3 - do posiłków
Magnez - po treningu
Glutamina - na czczo , po treningu
Wit C - do posiłków
Wit D - do posiłków
Berberyna - do posiłków
Cynk - do posiłków
Arthro Stack - do posiłków
Ashwagandha - rano i wieczorem
EAA - podczas treningu
Kreatyna - podczas treningu
Przed treningówka

Szama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 169 Napisanych postów 905 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7700
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs: Jak wytrenować kuliste barki ?

injelly