SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs kuliste barki wg rutkow + Iron Horse Creatine Stack test

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Czwartek

Barki dziś przetrenowane , wrzucone do treningu jedno cwiczenie i 400 powtórzeń Na jeszcze bardziej okrągłe barki

Oczywiscie rzad zj**al dzis wszystkim humor , zamknieciem siłowni od soboty , czas wrócić do piwnicy



Trening

Barki
1.Wyciskanie siedzac Hammer/maszyna 4x12
2.Wyciskanie sztanga smith 4x10
3.Wznosy bokiem hantlami 8x50 powtórzen
4.Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 4x8
5.Unoszenie hantli w opadzie tułowia (tyl barków) 4x15


Cardio 25 min rowerek



Suple

Witaminy i Minerały - do posiłków
Omega 3 - do posiłków
Magnez - po treningu
Glutamina - na czczo , po treningu
Wit C - do posiłków
Wit D - do posiłków
Berberyna - do posiłków
Cynk - do posiłków
Arthro Stack - do posiłków
Ashwagandha - rano i wieczorem
EAA - podczas treningu
Kreatyna - podczas treningu
Przed treningówka


Szama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
A teraz filmiki i Moje odczucia , hmmm dobrze pompuje , ogólnie wydawalo mi sie z e z łatwoscia to zrobiłem , moze za mały ciezar bo 2,5kg , ale przy koncowych powtórzeniach palenie czułem , w ostatniej seri chyba nawet wiecej zrobiłem
Moze spróbuje jeszcze raz nastepnym razem z wiekszym ciezarem

Po kazdej serii mała przypinka



















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Całkiem ładnie
W ostatnich 2 seriach łokcie były troszeczkę bardziej ugięte niż w początkowych seriach.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Mozliwe , nie myslalem o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Teraz czas na większy ciężar. Technicznie idealnie.
2

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
No wlasnie mam zamiar zwiekszyc , zbyt asekuracyjnie sie za to wziąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Dzis z rana jak wstalem czuje lekki bol w prawym barku , takie jakby kłucie w srodku , nie wiem czy za bardzo wczoraj tych barkow nie przetyralem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
rutkow
Dzis z rana jak wstalem czuje lekki bol w prawym barku , takie jakby kłucie w srodku , nie wiem czy za bardzo wczoraj tych barkow nie przetyralem .
Dowiesz się o tym jutro.
Organizm jest dziwny - reaguje bólem natychmiastowym ale także bólem opóźnionym (wiem, że Ty też o tym wiesz ).
Najbardziej mnie dziwi, że markery uszkodzeń pojawiają się w krwi w zwiększonych ilościach z każdym upływającym dniem od dużego wysiłku (pewnie świadczy to o walce organizmu o powrót do poprzedniej sprawności - czyli świadczy to także o leczeniu a nie tylko o uszkodzeniach).
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Dokladnie jak Pan pisze
Mam nadzieje ze to tylko jednodniowy bol .
Dzis ostatni trening na publicznej silowni i od jutra niestety zamkniete .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Wlasnie bol sie nasilił i czuje juz w obydwu barkach ale dziwny jakby kłucie w srodku , dzis nogi to fora nie bedzie pracowac , moze odpoczną .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs: Jak wytrenować kuliste barki ?

Następny temat

Konkurs kuliste barki Olka

WHEY premium