SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - Dziennik Treningowy - Suplementacja, Odżywianie, Trening

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 167235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Adam widać,że wyjazd się udał i fajnie go sobie zaplanowałeś, ciekawe miejsca treningi z Papajem i Maćkiem, to dlatego pytałeś mnie czy akurat będę w tym terminie w PL??

Myślę,że będzie nam jeszcze dane zrobić wspólny trening,a wtedy będzie miazga!!
Przeprowadzę Cię przez mój trening czwórek i dwójek, to będą niezapomniane chwile!!!

Od razu na myśl ciśnie mi się wspólny trening Doriana i Chrisa Cormiera

Najlepszy motyw 1:56min.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Totalna miazga!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Już nie, teraz aktualnie mieszkam w Szczecinie na Podjuchach. I szukam gdzie lepszy sklep z suplami żeby się zaopatrywać , w centrum w Galaxy jest sam srolimp i chyba Activlab, za Galaxy tez w jakims centrum nie pamietam jak sie nazywało znalazłem sklep z suplami gdzie mają już dużo większy wybór.
nad siłownią tak samo się zastanawiam gdzie sie wbić tu w szczecinie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Nie wyobrażam sobie zrobić taki trening !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Runner21 - Takie treningi nóg to normalka Nie raz już miałem pawia praktycznie w ustach

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
slawek1989 - Zapraszam

gienus12 - blisko Podjuch - koo Amigo, RYDLA 93.

Dajcie znać, że to Wy jak coś

Tyle, że od 1 będę w mieście w drugim sklepie bo Przemas jedzie na urlop.


Dawid - Nom, właśnie dlatego pytałem ( bo chciałem zrobić konkretne 3 treningi z Papajem zrobiliśmy plecy, z Mackiem klatkę a z Tobą chciałem nogi - chociaż może i dobrze, że tak wyszło bo pewnie bym tak leżał gdzieś i spa..wa...ł ), a trening nóg mi się z Tobą marzy - bez wazelinki żeby nie było

Pozdro.



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-08-25 22:10:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
spoko, dzięki:)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
jabolcokk- mam rozumieć że będzięsz na ul. Rayskiego 27? Ok. jak będę miał wpaść to dam znać jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
4 DZIEŃ TREC WYCIECZKI

Cześć,

4 dnia wyjechaliśmy z Wrocławia w stronę Torunia, a dokładniej Grudziądza.

Dzień wcześniej wysłałem sms do Tomka Lecha - PaPaja o treści


"Cześć Tomek do której masz otwarty sklep ? "

SMS zwrotny brzmiał :

" do 17"

Tak więc chciałem zrobić niespodziankę Tomkowi .. ale o tym dalej ...

Jadąc do Tomka, zgłodnieliśmy także kupiliśmy kurczaki z rożna.
Zjechaliśmy z drogi w leśną ścieżkę i tam zjedliśmy kurczaka.











Po posiłku ruszyliśmy dalej w stronę Grudziądza.

Jadąc wygłupialiśmy się, ja np. wsadziłem sobie tabletki - aminokwasy " AMINO WHEY SYSTEM " do buzi - wyglądało to tak jakbym miał - a zresztą sami zobaczcie :








Będąc około 1,5 godziny drogi do Tomka próbowałem się dodzwonić do Niego lecz nie odbierał.

Dojechaliśmy do Grudziądza załatwiliśmy sobie hotel , w końcu dodzwoniłem się do Tomka i akurat wybierał się na trening.

Elwira i Tomek podjechali autem po nas pod hotel i pojechaliśmy w czwórkę na trening.


Jak później się dowiedziałem gdy dzwoniłem do Tomka, Papaj kręcił właśnie aeroby w domu na rowerze stacjonarnym.

Na siłowni skorzystałem z okazji, że mam aparat z sobą więc zrobiliśmy parę fotek na treningu pleców.







































Po treningu Tomek z Elwirą zabrali nas do swojego domu.
Tam ugościli nas i poczęstowali mega dobrym posiłkiem ryżem basmatii, sałatką, grillowaną piersią oraz Pepsi Max bez cukru.








Długo siedzieliśmy rozmawialiśmy, oglądaliśmy zdjęcia, było super !!!!

W końcu Tomasz wypatrzył, że na suficie jest od groma komarów więc wyciągnął narzędzie do dezintegracji komarów niczym z filmu Ghostbusters.....

i zaczął likwidować komary









Na koniec kotek Tomka i Elwiry wszedł na rowerek stacjonarny i zaczął pozować - Tutaj akurat była klatka bokiem :

http://img835.imageshack.us/img835/113/67735320.jpg " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://img835.imageshack.us/img835/113/67735320.jpg ">http://img835.imageshack.us/img835/113/67735320.jpg " alt="" />





No i to na tyle posiedzieliśmy jeszcze trochę i Tomek z Elwirą odwieźli nas do hotelu.

Pożegnaliśmy się i poszliśmy spać.

Jeszcze raz chcemy podziękować Tomkowi i Elwirze za miłe przyjęcie.

Hej,

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-08-25 23:59:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawartość białka w TREC CREATINE 100%

Następny temat

bcaa gforce a l-karnityna

WHEY premium