SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - Dziennik Treningowy - Suplementacja, Odżywianie, Trening

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 167014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
klin2511
Bicepsy - chwyt wąski czy szeroki to mi napisz a klatka to słuchaj.


Zrób tak zrób 3 serie rozpiętek, nastepnie zrób serie łączona wyciskanie sztangi w szerokim chwycie i przechodisz od razu na druga ławkę z delikatnym skosem do góry - bierzesz 2 hantle 15-20 kg łączysz je razem i wyciskasz takim ruchem po łuku, póxniej skos w górę na smitcie zrób.

Ciężary na płaskiej zmniejsz i zrób dokładniej zobaczysz ze bedzie rewelka, ciezko mi sie pisze na takiej podłączonej klawiatrzue więc przepraszam za błedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Suszyłem juz na grzejniku elektrycznym i nie działa.
Poprawa o tyle ze mi kursor nie lata wszedzie sam i samo sie nic nie wpisuje

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-12-05 18:00:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Oj parę wpadek zaliczyłeś, ja też miałem parę takowych, najpierw lałem carbo przez lejek i chciałem wody nalać i mi się butelka z lejkiem przewróciła i całe carbo na podłogę, a i tak byłem spóżniony ;o, potem leciałem szybko i kupiłem wodę niegazowaną w biedronce i jak mieszałem 10g TREC bcaa powder z takim małym shakerze dociskowym to mi wybuchł i pół szatni świeciło się w moim bcaa :D


Jabi, tutaj na studiach siłownia jest spora, ale też chodzi na nią sporo ludzi i niestety nie mogę tak latać z płaskiej na skos, uwierz mi, że tu zawsze wszystko zajęte i tak mam farta bo jak chcę gdzieś zacząć to właśnie ktoś kończy itd. Jak wchodzę to pierwsze co czekam na ławkę, jak się zwolni jedna z 5-6 i wtedy cisnę :) A biceps to chwyt średni tzn. łokcie przy ciele i ręce po lini prostej śmigają, tzn. prędzej szeroki niż wąski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Adam wszystkiego najlepszego na Mikołajki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
klin2511 - Ok wszystko wiem, jutro Tobie napiszę, dziś padam na twarz dopiero co do domu wróciłem.

Wszystkim życzę Wesołych i obfitych w prezenty Mikołajki i dziękuje Tobie Przemek - również Tobie życzę wszystkiego naj naj .

Wrzucam jedną fotkę z dzisiejszego treningu barków i i jedną z kapturów :




Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-12-06 01:14:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Klata pięknie pękata,zwłaszcza w pozie bokiem dobrze to widać!
Widać,że kilka dobrych kilogramów weszło przez te ostatnie kilka miesięcy.
Jw.daj coś bez ubrań,zobaczymy jak ogólne proporcje.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nowa siłownia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie, w sumie nie bo po prostu na różnych teraz ćwiczę - Wiesz na jednej masz fajny sprzęt na plecy, na drugiej na nogi itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawartość białka w TREC CREATINE 100%

Następny temat

bcaa gforce a l-karnityna

WHEY premium