SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - Dziennik Treningowy - Suplementacja, Odżywianie, Trening

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 166754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Davido - zmieniamy coś, więc będzie inaczej, nie opyla się brać przez neta lepiej podejść do stacjonarki.

Kastet - jasne, daj znać tylko wcześniej bo ostry zapierdziel będę miał i zobaczymy czy czas będzie, a co do trnngu teraz już masować zacząłem powoli więc jakbyśmy się spotkali to może ciężarami dorównam Tobie.

oki lece spać bo dopiero wróciłem

pozdro

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-09-12 09:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do najblizszego sklepu z suplami mam 40-50km

mieszkam na typowym odludziu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Trec -owy wypad nad morze i trening w Białogardzie

Cześć,

W ten weekend razem dziewczyną wybraliśmy się nad morzę tym razem do Kołobrzegu.

Po drodze zatrzymaliśmy się na chwilę w Nowogardzie – i jak zwykle musieliśmy się trochę powygłupiąć :









Potem poszliśmy nad wodę :












Gdy doszliśmy do brzegu wody od razu podpłynął do nas łabędź, hehe myślał, że coś do zjedzenia dostanie – niestety nic z sobą nie zabraliśmy z auta.







Poczekał chwilę – załapał, że nic nie dostanie i odpłynął hehehe





Później pojechaliśmy dalej nad morzę, pogoda dopisała nam więc się poopalaliśmy, gdy się już zbieraliśmy zrobiliśmy parę fotek – oczywiście bez napinki nie mogło się obejść :








Następnie udaliśmy się do Białogardu, a dokładnie do naszego przyjaciela Maćka Danowskiego który jest właścicielem klubu ” Fitess Froma” , sklepu Vitamin-Shop oraz jest jednym z radnych Białogardu.
Jednocześnie jest pomysłodawcą oraz organizatorem cyklicznych powiatowych zawodów STRONGMAN.
Kilka fotek z Finału Mistrzostw Powiatu Białogardzkiego STRONGMAN – 16 lipca 2011























I właśnie niedługo odbędą się zawody ” SIŁACZY WIKINGÓW „,a dokładnie 25 Września w Białogardzie na PLACU przy ulicy Wyspiańskiego, którego współorganizatorem jest również firma TREC NUTRITION oraz sieć sklepów Vitamin-Shop.

W zawodach ” SIŁACZY WIKINGÓW ” znajdą się tam miedzy innymi takie konurnecje jak :

- RZUT ZAPAŁKĄ (20 KG Pal)

- PRZENOSZENIE KAMIENIA ( 50 KG0

- WAGA PŁACZAU Z ORĘŻEM

Maciek wraz z TREC -em Serdecznie Zaprasza na tą imprezę.



Kilka fotek z naszego treningu dodam tylko, że Maciek wraca do treningów po paromiesięcznej przerwie :




























Także, zrobiliśmy fajny trening ja trening pleców, a Maciek trening ogólnorozwojowy tyle, że mocno ukierunkowany na plecy.

Powspominaliśmy sobie chwile stare czasy, treningi, wypad na Fibo 2010 – w składzie – Przemek, Maciek, ja i fajne wspomnienie się włączyło jak kiedyś z Mackiem zrobiliśmy konkurs kto zrobi więcej pompek na poręczach ( pamiętam wtedy ten ból i myśli o tym czy zaraz mi pękną tricepsy ) .

I tak jak wszystko to i ten wspólny czas się skończył, pożegnaliśmy się z Mackiem, a my musieliśmy już jechać do domu.

Dzięki Maciek za trening !.

Pozdrawiam,

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-09-12 22:34:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Mega są te wypiski które robisz, dobrze się to czyta

Najszerszy kolegi robi wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
On nie ćwiczył już tyle czasu, że szok, generalnie to nie ma czasu za bardzo genetyke ma kosmos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Jabi twoje łydki miażdzą , wydaje mi się że znacznie poszły ostatnimi czasy

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ta pierwsza fotka na plaży, kozak! ;)

aha i fajnie teraz te zdjęcia wyglądają z tą "obwódką" jakąś taką ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Jabi forma rewelacja no i te kaptury,a ta fotka z armatą mni rozwaliła hehe https://www.sfd.pl/Gigantmasx_robienie_potężnej_masy_część_1-t790165-s9.html-zapraszam

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-09-12 21:00:36

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-09-12 21:03:29

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Adam forma ze zdjęć na plaży kozak, super to wygląda, pełny, nabity, tak trzymaj!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Forma gites, mi nie udaje sie trzymac takiego poziomu tluszczu caly czas niestety.

Co do ciezarow to ze spokojem, ja wcale nie uzywam juz duzych

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawartość białka w TREC CREATINE 100%

Następny temat

bcaa gforce a l-karnityna

WHEY premium