SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - Dziennik Treningowy - Suplementacja, Odżywianie, Trening

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 166721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1125
Jabi "A co ma prowadzenie dziennika do "spoczęcia na laurach" ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1125
sprostowanie: zawszy byłeś taki aktywny, suplementacja, dieta, opisany trening, jakieś filmiki, może nowe ćwiczenia, z którymi mógłbyś się podzielić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dalej jestem aktywny
Jak zacznę redukcje zacznę się częściej bawić w nagrywanie, teraz ćwiczę na paru siłowniach gdzie ludzie nie przywykli do kręcenia filmików tym bardziej ćwiczę często sam i nie ma możliwości nagrania, a też nagrywanie filmików strasznie psuje trening, a chce poprawić formę, a co do laur - niby za co laury ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1125
W mojej wypowiedzi "usiąść-spocząć na laurach" znaczy zrezygnować z działania, tj. prowadzenia wpisów w swoim dzienniku treningowym. A co do czaspki-zaj**ista.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
sory “ chlopaki“ widze ze kminka na maxa, Adam robi swoje , stara sie podbic z waga, cos wyostrzyc, ogolnie jak " kulturysta" . A my jak te " moherowe berety" probujemy cos zniszczyc pozdro, bez obrazy. KWASNY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Jabi, na razie biorę nitrobolon(kapsy) przed treningiem, i bcaa 10g tylko po treningu, czy tak jest dobrze, że jeszcze powinienem 10g. przed tren?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Narazie stabilizacja, tzn. mam dietę, ale troszkę ostatni czasy podjadałem suszone daktyle, bostery, orzechy itd. :) Delikatnie masę robię, ale nie jest mi potrzebna na zawołanie, to robię powolutku :) A powiedz mi co sądzisz o leucine fusion dalej bierzesz? 4 kaps po tren?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Na razie nie biorę Leucyny - teraz w Grudniu będę brał, natomiast w Twoim wypadku możesz dać BCAA przed Treningiem, a po Treningu Leucine Fusion.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawartość białka w TREC CREATINE 100%

Następny temat

bcaa gforce a l-karnityna

WHEY premium