SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - Dziennik Treningowy - Suplementacja, Odżywianie, Trening

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 166762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
MrPapaj to tam przygotujcie wszystko bo całe sfd zjedzie sie na grilla

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261


Ja dzisiaj dałem słabo bo spieszyłem się do sklepu spakowałem torbę i wyszedłem z domu , jade jade jade i nagle tak myślę o tej promocji na piersi i usiłuje sobie przypomnieć kiedy to ja dziś pakowałem pojemniki z jedzeniem i co i kurde nie moge sobie przypomnieć.
Dlaczego ?

BO ICH KUŹWA nie spakowałem FAK

A za daleko bylem i za późno było żeby zawrócić, wjechałem do sklepu i wziąłem
Whey Protein Crunch + do tego ( i tak mi sie białko skończyło w domu) Whey 100 i Amino Whey System (to mam i tak zawsze przy sobie) + Olej Lniany w szafce i dziś w pracy to jest moje jedzenie - Czyli jakoś źle jeszcze nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Ja Jabi pewnie na Twoim miejscu rzuciłbym się na batonyFajna fota, widać że ta dzisiejsza okoliczność wytraciła Cie troche z równowagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie fotkę akurat zrobiłem do mojego bloga to i tutaj wrzuciłem.

A to jakie słowa padły w samochodzie jak sobie przypomniałem to każdy wie.

co do batonów to było pierwsze o czym myślałem ale płatki jak dla mnie będą lepszym posiłkiem.

Super rano białko, teraz białko poxniej białko znów póxniej białko i dopiero piersi beda i poxniej znow piersi i potem znow białko

hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
zaje..iste jest to białko, tanie i dobre, tylko Trec daje jakis składnik który nie podchodzi mojemu organizmowi :/ i musze szukac czegoś innego, z głogu nie umrzesz pozdro

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Cześć Jabi. Jak kupiłeś te 20 kg piersi to od razu wszystko do zamrażarki ? Czy wszystko porcjujesz i dopiero do zamrażarki ? Jak to robisz bo piersi z kurczaka mają kilka dni terminu.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Najpierw 10 kg potem 9 kg

Porcjuje po 800 gram w woreczki i do zamrażalki później wyciągam 2 woreczki rozmrażam.

1 partie wkładam do pojemników na następny dzień, a 2 partie do osobnego pojemnika na "pojutrze"

Edit: oczywiście po zgrillowaniu, że tak powiem

Myślę, że to taki w miarę dobry sposób

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-08-11 17:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
dobra klata jabi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawartość białka w TREC CREATINE 100%

Następny temat

bcaa gforce a l-karnityna

WHEY premium