SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
prędzaj Big Rybak będzie na 8 miejscu niż Cutler za duży prestiż i za duża legenda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
jak bedzie w dobrej formie to nawet nie ma mowy ze bedzie nizej niz top3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Zgadzam się z przedmówcą. Mówcie co chcecie, ale Jay już teraz formę ma przednią. A masę ocenić będzie można dopiero na scenie, w porównaniu do innych zawodników.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
Myślę, że będzie 3 albo 4 ale na pewno nie wygra. Nie ten sponsor nie te lata.

Zmieniony przez - BendziMK w dniu 2013-09-07 13:46:50

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 177 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
.













RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Ja tylko tak wyolbrzymilem to 8 miejsce. Mialem na mysli tylko z jakiego np powodu by nie startowal. A dla niego pewnie 4 miejsce tez bedzie tragedia. Ale racja, mase najlepiej bedzie mozna zweryfikowac porownujac go z innymi na scenie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie na forum płaczą, że nie mogą kupić sobie fajnych spodni, a taki byk jak Jay, dał radę. Ale gdzie ja bym śmiał porównywać forumowych freak'ów do Jay'a. A tak na poważnie Jay ma coraz lepszą formę, zobaczymy jak będzie to wyglądało na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
mysle ze bedzie drugi choc chcialbym zeby wygral , to byloby piekne ukoronowanie jego kariery.

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
dla niego 3 miejsce to bedzie tragedia, przez wiele startow na mr.Olympia nigdy nie byl nizej niz 2gi

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
To, ze na zdj nie imponuje ani masa ani docieciem wcale mnie nie dziwi bo co widac na tych zdj? rece... a dla mnie rece coutlera w koszulce wygladaja ,,slabo,, bo nie ma tam sepacacjii i plastycznosci jak np u phila. Uwazam, ze wielu sie zdziwi w jak dobrej formie wyjdzie Jey a masa w cale nie bedzie taka mala. Jak nie wygra to mysle max bedzie 2

/
only the best

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium