SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714436

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
grings15 - powinienes dostac bana na IP. Obrazasz uzytkownikow i piszesz juz od dluzszego czasu prowkujace bzdury, podpierajac sie kilkoma nazwiskami ( ciagle tymi samymi i o ktorych wiedza wszyscy). Jezeli TO forum Ci nie odpowiada, to poszukaj sobie innego gdzie inni z pokora beda wysluchiwac Twoich prawd objawionych. Tutaj koniec spamu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3659
Przecież to nie są bzdury. To jest sama prawda :)
Bicepsy ruhla
Wielkie kaptury
Quincy

Wstarczy popatrzec wiekszosc mega forma wszedzie prazki a tam gdzie miesien najwiekszy nic nie ma.



Tutaj na tym forum jedynie mozna dostac bana za prawde :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Właśnie dziwicie się mojej wypowiedzi a większość tutaj wygląda podobnie tzn. w takim sensie, że od razu najlepiej jest założyć, że wszyscy biorą to jest pewnego rodzaju naiwność tak samo jak naiwnością jest powiedzieć, że wszyscy nie biorą
jak dla mnie bez sensu niech biorą co chcą, niech robią operacje i niech robią inne rzeczy jeśli taka jest konieczność większość z nich musi za wszelką cenę wyglądać świetnie bo to ich zawód, życie i pasja. Więc czemu się dziwić, że ktoś robi coś co dla nas wydaję się bardzo dziwne. Czy szukanie dziury w całym coś zmieni, nie sądzę. Nie chce Cię obrażać Grings ale siejesz zamęt w tematach prosów zarzucając im nie wiadomo co, a kiedy ludzie pytają abyś dał dowód tzn. wywiad (który i tak za wiele nie znaczy bo każdy mówi co chcę, a to glównie ludzie, którym się nie udało mają najwięcej do powiedzenia)Co do mojego wcześniejszego postu to widzę, że nie którzy nie zrozumieli przekazu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Po co ciągle nam to piszesz na tym "zacofanym forum" Uważasz się za guru, który chce nam przekazać tajniki dopingu prosów, po co nam to do szczęścia? Zaczynasz dyskusję a nie dopuszczasz możliwości innego zdania więc po co dyskusja, po co nas na siłę przekonywać szkoda zdrowia. Ja skończyłem dyskusję, uważam że prosi biorą synthol ale na pewno w mniejszości i to tyle. Powodzenia w przekonywaniu ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388271
ale przeciez kazdy wie ze prosi uzywaja oleju, tylko skad on ma info ze 99% pokaz jakies sondaze, sam im wbijales? czy na bb.com wyczytales na forum i przyszedles tutaj pokazac kim to nie jestes, bo umiesz czytac z amerykanskiego forum? sam piszesz ze tutaj buractwo itd. ale ciagle swoje cisniesz zeby ludzie z ciebie szydzili, ciagle mowisz ze juz wiecej nie bedziesz o tym pisal i ciagle w nowych tematach kulturystyki/fitness smiecisz, w 'o silowni po silowni' znalazlem ci odpowiedni temat, tam bedziesz mial jak w domu...

https://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html 

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388271


fota juz troche ma, ale jej tutaj nie bylo, a wyglada kosmicznie.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771


Wyglada znakomicie. I na tej fotce rowniez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388271


no to jeszcze klata bokiem :)

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771


A tutaj fotka z Mr.O 2008 i przegrana z Dexterem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium