SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714550

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
noo, tak można powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Aż takiego bębna jak Coleman za to nie ma.

Wracając do obecnej formy. Skończone 40 lat, więc trudno jest zachować grubość i takie napompowanie mięśnia. To widac na starych i nowych zdjęciach. Tutaj Heath będzie miał przewagę.
Ja jednak wolę zdecydowanie Cutlera. Ma fajnieszą sylwetkę, proporcje. Heath ma za duże łapska w stosunku do korpusu, klatki. Na korzyść Jaya będzie tez szerokość pleców, ogólna wielkość całego ciała.
Jeśli nie buja z tym , że chce wyjśc lepszy niż kiedykolwiek, to ma szansę pod warunkiem że mięśnie będą grubsze czyli bardzie obłe, nie płaskie. Tu szczególnie chodzi o plecy. Plecy mogą zdecydować.
Cutler ma lepsze nogi, Phil ma łapska. Wśród mistrzów decydują plecy, bo jak mówią sędziowie "z przodu każdy jest dobry, ale plecy zawsze mają mistrzowie". Na niekorzyść starszych zawodników są niestety plecy, trudniej je na stare lata utrzymać na poziomie. Druga rzecz to symetria lewej i prawej strony ciała. Ciekawe jak ten biceps po kontuzji.

Tak na prawdę nikt nie wie jak Cutler teraz wygląda i czy całe to gadanie o 5 tytule to tylko sposób na zarobienie kasy przez wypromowanie firmy BPI, swoich ubrań itd.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Dla mnie tak szczerze to nie ma teraz zawodnika, który by "zasługiwał" w 100% na Sandowa. Ani Heath, ani Cutler, Greene czy Warren.

Wg mnie najlepsze lata kulturystyki mamy już za sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
niestety jw. Colman, Priest, Yates, Shwarzenegger, Wheler, Ray, Levrone, ..... (nazwiska pisane na szybko mogą być błedy) to były czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
a jak dla mnie jay zasluguje na wygrana, ma wiele wygranych jako pros, najnizej 2 miejsce na kilku olimpiach, zrzucil z tronu colemana(wiem wiem 2006 wygladal niby nie az tak dobrze zeby stracic big rona, ale wiele osob tez podaje przyklad wlasnie 2001 gdzie cutler wygladal na olimpi duzo lepiej niz coleman...) jay poprostu cale zycie gonil najlepszego az go w koncu przegonil jego bronia no i tym ze cutler jest duzo mlodszy, wiec wiadome bylo ze coleman predzej czy pozniej padnie, od 2000 roku tylko oni 2 sie liczyli na scenie, ma teraz talie jak lodowka ale tego juz nie zmieni zarcie i takie ilosci gh jakie on bral by dogonic roniego, zrobily swoje...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Niby talię ma szeroką, ale cały czas brzucha pilnuje i na scenie bębna nie widać.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
"This i what i do"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816







Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-08-26 09:58:12
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium