SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
dokladnie gringers, juz o tym pisalem wielokrotnie, ze Phil laduje w siebie tony chemii tylko przed Olympia, a reszte roku jest na offie i daje odpoczac organizmowi. Z tym, ze z jego genetyka wyglada wtedy jak amator, po prostu nie istnieje bez duzych ilosci koksu i tyle. (wiem wiem, tutaj juz mozna dyskutowac nt tego, czy ktorykolwiek pro istnieje )

W sumie, tak obiektywnie patrzac na progress jaki robil przez ostatnie lata , mozna zauwazyc ze dobrze mu to wszystko idzie. Nie biorac pod uwage zeszlorocznej i tegorocznej Olympii, progress robi caly czas. Choy wie w sumie kiedy to robi, skoro wiekszosc roku jest na off

http://kulturistika.ronnie.cz/c-10123-profil-profesionala-trinacty-mr-olympia-phil-heath.html

link z jego tematu. Pytanie jest jedno, czy jako ambasador teraz bedzie wieksza czesc roku na bombie, czy tez tradycyjnie odpusci sobie i bedzie dawal pokazy w duuzo slabszej formie?

zobaczymy. a co do tego zdjecia wyzej, to akurat typowa gratka dla hejterow Phila, po prostu takie ujecie i tyle. Owszem, Phil jest wezszy niz Cutler i Kai, ale napewno nie az tak. Zobaczcie inne ujecia, to watpliwosci zostana rozwiane

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2011-09-28 12:49:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5901






Tutaj z kolei jest zdjęcie na "niekorzyść" Jaya jak Wy to mówicie. Są już w gotowej pozycji, natomiast Jay dopiero cofa ramiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
na tym foto wyżej nogi Phila a Kaiai tak Jay i Kai nawet na tym ujęciu są w hoooy szersi.Zobaczymy za rok mam nadzieje że Jay nie puszcza tylko słów na wiatr i że Olimpia za rok nie rozczaruje tak jak w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Ale jaki obowiązek po kiego c***a ma być na bombie cały rok ? Phil ma wyglądać tylko w dniu zawodów przez reszte roku może być połowe mniejszy jakie to ma znaczenie ? Poza tym ciekaw jestem ile pożyłby kulturysta będący na bombie cały rok
Gringers Ty w każdym temacie musisz wykłócać się przez kilka stron że masz rację ? Najpierw jezdziłeś po Jayu że jego prawa ręka to 100% olej i wklejałeś "milion" fot oraz swoje teorie i OBSZERNĄ wiedzę na temat SEO. Teraz wjechałeś na Phila że nie zasługiwał na Sandowa. Kto będzie kolejny ? Kai Vic Dennis ? Aha i jak oceniasz Olympie to wklejaj foty z Olympii a nie z Sheru

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5901
Przecież ja wyraźnie napisałem, że Heath zaprezentował najlepszą formę z całej stawki i właśnie dlatego zgarnął Sandowa.
Ale napisałem też, że dla mnie kulturystyka skończyła się z latami ~2002, 2003. Dlatego, szczerze nie obchodzi mnie kto wygrywa Mr. O. Nie jestem fanem Cutlera, nie jestem fanem Phila ani nikogo z obecnej czołówki. U każdego wynajduję mankamenty tak samo, nie tylko u Heatha.

Pokazywałem fotki z Sheru bo fotki z Olympii były przecież już pokazane. Tych zdjęć tutaj nie było.


zwierzu, widziałem tą wypowiedź i prawidłowo porównałeś mięśnie Colemana i Heatha. Coleman reprezentuje jeszcze starą szkołę. Heath to całkiem inna bajka. To szkoła Miszki, o której często tu wspominam. Dla mnie właśnie od tego momentu kulturystyka się stoczyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Ale jaki obowiązek po kiego c***a ma być na bombie cały rok ? Phil ma wyglądać tylko w dniu zawodów przez reszte roku może być połowe mniejszy jakie to ma znaczenie ?

mr O , jako ambasador kulturystyki jak juz zostalo wyzej napisane, powinien jezdzic przez caly rok, dawac pokazy, seminaria itp, a nie ukrywac sie przed wszystkimi zaszyty gdzies na silowni i dopiero zaczac sie ujawniac 8 tyg przed olympia. Mr O to nie jest pro , ktory zdobyl dopiero karte, tylko gosc, od ktorego sie oczekuje nieco wiecej niz wygladac raz w roku. przynajmniej ja tak uwazam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5901
Wlasnie mialem to napisac, nie dales edytowac. Trafne uwagi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8841
Prawy biceps Kaia o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
"Poza tym ciekaw jestem ile pożyłby kulturysta będący na bombie cały rok"

A myślisz że oni schodzą na zupełny OFF? To się głęboko mylisz.
Zmniejszają ilość i schodzą tylko z części środków. Off tylko od czasu do czasu, żeby zobaczyć czy jądra jeszcze działają xddd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nie działają.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium