SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714541

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Śmiech na sali jak tu wszyscy traktujecie ambicjonalnie krytyke swoich pupilków, ktoś skrytykuje Heatha/Cutlera czy kogoś innego to od razu jest PŁACZ, inaczej tego nazwać nie można i zaczyna sie dyskusja i licytacja na poziomie piaskownicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Jay nie jest moim idolem ale powielanie słowa klockowata sylwetka już jest nudne . Na tym forum ktoś kiedyś powiedział ze jest klockiem i starczy.I nie chce mi sie wdawać w dyskusje z userami tego forum bo co bys nie napisał i tak zostaniesz zbesztany .
Z reszta każdy wie jacy sa polacy ...
W każdym temacie ze ten klocek tamte karł i się smieją rece opadaja co to za naród
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
Przemek : pierwotną wypowiedź Mobaby uznałem za atak i jeżeli ktoś ma mnie krytykować to niech przedstawi jakieś argumenty zamiast pisać "nie lubie cie. czemu ? bo nie".
A kolega Tominator juz pokrótce wyjaśnił dlaczego Jay jest klocem więc kopiowanie jego wpisu byłoby bez sensu. Fotek, które już były też wklejał nie bede bo po co. Widziałem setki zdjęć Cutlera i zdąrzyłem sobie wyrobić opinie na temat jego sylwetki i jeżeli wiekszkość określeń to wielki, ogromny, kloc itp. to nie bede nagle pisał o nim jak o misterze elegancji czy królu proporcji. A temat nie nazywa sie "uwielbiasz Cutlera - wejdź i komentuj" wiec nie widze powodu dla którego miałbym wstrzymywać się od pisania czekokolwiek.
Każdy ma swoje gusta i preferencje, dla mnie Jay wygląda jak wygląda, w pozach tyłem jest to wielka ale bezkształtna masa, co nie oznacza ze nie napisze po zawodach o nim, że wyglądał niesamowicie, co więcej jestem przekonany ze we wrzesniu tak właśnie napisze - Jay wyglądał na Olimpii 2011 niesamowicie. taka ilość masy mięśniowej robi po prostu duże wrażenie.

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
dwie zyly - jedna na jednym barku, druga na drugim. jedna noga wieksza od drugiej, podobnie bicepsy. talia nadaje mu wyglad lodowki. 3 olympie, gdzie wygladal jakby byl 8 tygodni przed i 2 razy fartem zrobiona forma. wspanialy myster olympia doprawdy... w top6 na olympii mozna ***nac dowolna permutacje i powiedziec "znawcom" w jaki sposob maja argumentowac taki a nie inny wobor. panowie przejrzycie na oczy, ten sport to sciema - malo emerytowanych prosow o tym mowi? oczywiscie ray, levrone czy reszta chlopcow zyjacych z tego nigdy wam tego nie powie, ale juz takie osoby jak nasser, ktore nie sprzedaja zadnych gowien w kolorowych pudelkach i nie musza wciskac ciemnoty mowia to co ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4530
wiele razy juz pisalem kulturystyka to nie sport tylko konkurs pieknosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
setnekonto
2x fartem zrobiona forma? wez czlowieku sie nie kompromituj.

moze i jest klocem ale wyglada najlepiej ze wszystkich i jest nr.1 od paru lat, koniec tematu.

FilHiv

Zmieniony przez - ALFA_MAN w dniu 2011-06-28 00:22:56

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
fartem zrobiona forma

kvrwa ludzie litości..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
Jak to mowil Nasser - gdyby Cutler byl czarny nie zalapalby sie nawet do top6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2484
Jak to mówił Nasser - dobry Olej nie jest zły

Przestań już się spuszczać nad tym Nasserem, już którąś z kolei wypowiedź widzę o Nasserze.


A sam święty nie jest, też myślałem, że pisząc o wszystkich sprawach dotyczących kulturystyki, nawet o tych skrywanych tajemnicach jest ok. W rzeczywistości tak nie jest.

Zmieniony przez - Holster w dniu 2011-06-28 09:53:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
A to Jay nie uzywal oleju? Chlopie, wiekszosc uzywa oleju. Widziales kiedys zdjecia jak wygladaja rezultaty po dobrze zaaplikowanym oleju? Tego nawet nie widac, nie poznalbys nigdy w zyciu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium