SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 715982

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Hide i Piotrkowicz to ta sama liga. Nawet wiek mają zbliżony. Może więc stoczą bój o 10 miejsce na Olympii. Jeśli oczywiście nasz rozpieszczony przez forumowiczów jedynak wśród Pro zdobędzie tam kwalifikację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Jay Cutler ma 175cm wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
a kiedy doczekamy się Twojego startu jako pro?
jak mnie te Twoje posty wkurviają. Ja wyznaje taką zasadę, że jeśli nie jestem od kogoś lepszy w jakiejś dziedzinie to nie mam najmniejszego prawa go w tym temacie krytykować. Robertowi będę kibicował, może zajmować nawet ostatnie miejsca na każdych zawodach - cenię go za to do jakiego poziomu doszedł i za jego poświęcenie. Jak Ty nie umiesz tego dostrzec to naprawdę Twoja sympatia do tego sportu opiera się jedynie na pisaniu bzdur na forum i wkurvianiu mnie, bo na siłowni to Ty chyba jeszcze nie byłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Sędziowie też nie ważą 120 kg na żyle, a jakoś nie przeszkadza im to w ocenianiu zawodników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732174


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732174


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732174


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Łatwo tytułu nie odda. Powoli robią mu się prążki na barkach i żyła na lewym bicku nawet wyszła.
...
Napisał(a)
Usunięty przez SneS za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 113
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium