SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Munzer? Co wy wypisujecie. Wygląda dobrze, ale nie popadajmy w skrajność. Z resztą jeśli Kai i Phil wyjdą w formie to ich dobra forma>dobra forma Jaya, jeśli mówimy o docięciu i separacji. Jay zachwyca jeśli ma swój duży rozmiar (którego chyba trochę ubyło) + dobra jak na siebie formę. Ale samą świetną formą ten zawodnik nie wygrywa zawodów.

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Zobaczymy jak sponsor posmaruje:) BPI vs. Muscletech. Siłę przebicia ma dużą, bo załatwił okładkę MD Jay'owi w numerze poprzedzającym konkurs Mr O. To niestety też ma spore znaczenie. Czołówka ma różne atuty i zwycięstwo czy to Phila czy to Jaya, czy Kaia można wytłumaczyć bez ucieczki na zaplecze.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Wygląda dobrze, ale nie popadajmy w skrajność. Z resztą jeśli Kai i Phil wyjdą w formie to ich dobra forma>dobra forma Jaya, jeśli mówimy o docięciu i separacji. Jay zachwyca jeśli ma swój duży rozmiar (którego chyba trochę ubyło) + dobra jak na siebie formę. Ale samą świetną formą ten zawodnik nie wygrywa zawodów.


?? Masą mogą z nim konkurować i tak jedynie Kai i teraz Big Ramy. Więcej mu nie potrzeba. Ostatni tytuł zdobył właśnie dzięki temu, że poświęcił trochę rozmiar na rzecz maksymalnej formy i tym załatwił wszystkich. Jeśli wyjdzie w takiej formie jak w 2010 kiedy zdobywał tytuł, to powinien zgarnąć tytuł. Zresztą, nie ma co gadać, niedługo wszystko się wyjaśni ja mu kibicuje

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Raczej forma z 2010r nie wystarczy, musi pokazać dużo więcej coś minimum jak w 2009 pamiętajcie, że konkurencja nie śpi. Ja liczę na Jaya ale jestem realistą i będzie ciężko odzyskać tytuł, ale scena wszystko zweryfikuję. Mam nadzieję, że takie Jaya jeszcze nie widzieliśmy i że pokażę coś nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 722 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41819
ja uwazam ze stac go na nr one tej olimpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4576 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522674


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
widać maxymalne wysuszenie, jednak doświadczenie mistrza robi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dubel.

Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-09-26 18:57:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Mi sie podoba bardziej zdjecie jak stoi przy trybunach, zaraz wstawie. Mordeczka sucha na maxa, bedzie max wysuszenia, wysoka forma. moze troche mniejszy ale forma bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105



Co sie zaai pod ta koszulka... :) Byc moze forma zycia Jaya ? Kontury sa no no... dosc ciekawe, plus brak brody. Ale juz niedlugo sie dowiemy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium