SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714494

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Talia b. dobra na tym zdjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4576 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522674
zwróćcie uwagę na tytuł artykułu z MD



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 143 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1532
Może i pokona ale jak dla mnie to ani jeden ani drugi mi się nie widzi jako mr.ol.Ogólnie mam wrażenie że Cutler robi wokoło siebie zamieszanie a co do czego te pewnie znowu jakaś kontuzja się przypęta i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Przedramiona słabe, brzuch nieestetyczny, jedna noga znacznie większa od drugiej, masa mniejsza niz w szczycie. Na tę chwilę nie jest w stanie zagrozić Philowi. Jeszcze troche czasu zostało, ale i tak nie wierze, ze cos zdziała

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
przedramiona słabe, to fakt. Brzuch taki miał zawsze i nie jest taki najgorszy , nogi, to kwestia zdjęcia albo spięcia tak myślę. Jest mniejszy ale spokojnie ma jeszcze czas

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Nogi nie są kwestią zdjęcia tylko stopniowego zaniku mięśni przedniej grupy uda. Miał chyba jakąś kontuzje, może Possible uzupełni moją wypowiedź w tej kwestii. A brzuch stopniowa robi się coraz bardziej obwisły, nie zawsze taki był. Fakt, nie lubie Cutlera, ale staram sie w miare obiektywnie patrzec na wszystko :P

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
Skąd taka tendencja do tego że, zawodnicy po powrocie(kontuzjach itp.) mają tak małe przedramiona stosunkowo do innych partii . np. Warren , Jay . Ma ktoś jakąś teorie na ten temat ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Może podczas kontuzji z nudów eksploatowali przedramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
Może nie wszędzie da się tak dużo zatankować bo było by widać za bardzo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium