SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714538

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
OzzyMG chyba Ci się pomyliło z tym olejem dla trójboistów itp chyba , że daje on jakaś odgórna sile.(np. 5cm więcej w lapie + 10 kg w mc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hazzo
OzzyMG chyba Ci się pomyliło z tym olejem dla trójboistów itp chyba , że daje on jakaś odgórna sile.(np. 5cm więcej w lapie + 10 kg w mc)

Też miałem to pisać, a odnośnie propagowania kulturystyki, treningów to chyba jednak wyśmiewany Zyzz zrobił z nich najwięcej... niestety. Chociaż fajnie zobaczyć jak czołowi kulturyści trenują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
ta zyz dobry przyklad, dzieciak cpunek, ktory zmarl na skutek zawalu serca? w mlodym wieku(jakas jego wina tez w tym byla), gdzie wiekszosc jego filmow byla glupkowata, gdzie robil sobie jaja z innych ludzi(wbijal sie na zdjecia, robil sobie sam zdjecia czyms aparatem, zarty na chatrulette itd.) ektomorf ktory tylko jadl na oko, no ale dla dzieci ktore chca zamoczyc byl bogiem... kulturystyka i ten pozer nie maja ze soba nic wspolnego.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-09-09 15:34:55

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
ta zyz dobry przyklad, dzieciak cpunek, ktory zmarl na skutek zawalu serca? w mlodym wieku(jakas jego wina tez w tym byla), gdzie wiekszosc jego filmow byla glupkowata, gdzie robil sobie jaja z innych ludzi(wbijal sie na zdjecia, robil sobie sam zdjecia czyms aparatem, zarty na chatrulette itd.) ektomorf ktory tylko jadl na oko, no ale dla dzieci ktore chca zamoczyc byl bogiem... kulturystyka i ten pozer nie maja ze soba nic wspolnego.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-09-09 15:34:55

Wiem o tym, ale mogę się założyć, że więcej osób za sprawą Zyzza poszła coś robić z sobą, niż za sprawą Kaia, Heatha, czy Cutlera. Ale dobra, nie spamujmy. Dla mnie to wzorem zostanie ta trójka, a nie imprezowicz ćpunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Najlepszym ambasadorem był, jest i będzie Arnold.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
wiadomo, bo patrzac na zyza ludzie widzieli/mysleli ze taka sylwetke mozna zrobic naturalnie(wyrzezbiony szczypiorek) a taki cutler czy heath w wiekszosci ludzi budzi odraze i odrazu wiadomo ze to tam sterydy ida... mam w pracy kumpla ktory ma jakos 35lat na karku, tez wzial sie za siebie i cwiczy pare miesiecy, i ostatnio czytalem flexa, podeszedl do mnie(bylem na stronie z treningiem mcmilana na klatke) i zapytal, ty czegos takiego 'chyba' nie da sie osiagnac na czysto?

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-09-09 15:41:28

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Usunięty przez Possible za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Zawodnika kulturystyki oceniajmy przede wszystkim na scenie, a nie podług tego jak się promuje na portalach społecznościowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
co łapa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium