SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
@musclework ja jako polaczek(koniecznie z małej litery) jestem wzruszony, że taki światowiec jak ty niesie nam kaganek oświaty, cywilizowanego zachodu. jestem do prawdy wzruszony, że zniżasz się do naszego poziomu i w tym plebejskim tfu... języku polskim, wskazujesz nam prawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
Ale o czym tu w ogole dyskutowac kto byl za granica na zachodzie ten wie jak jest, mieszkalem w niemczech prawie 2 lata zarabialem srednio 8/12tys zl na miesiac, nie mowiac o tym ze prawie wszystko w sklepach jest tansze (poza miesem i rtv bo to jest drogie chyba ze rtv uzywane to taniocha) nie mowiac o autach... a w polsce prawie wszystko drozsze a zarobki? no wlasnie i to jest normalne?. Tam ludzie godnie sie starzeja od czasu do czasu jakies wakacje nowe auto itp. A tu az przykro czasami patrzec co sie dzieje ze ludzie cale zycie tyrali a potem nawet na zycie nie starcza. I to jest wlasnie polska pacholek bogaczy a my musimy jeszcze dokladac to tego chorego systemu...

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
wiadomo, ale wiele osob umie cos skrecic na lewo i prawo, no i mamy na forum 20 letniego kombinatora, nie wazne jak zle, wazne ze u siebie.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
HutnikNH
Jak ktos nie umie kombinowac w naszym kraju to zawsze bedzie pionkiem ktory wiecznie tylko narzeka . Jak sie rusza glowa to sie ma i pieniadze i czas i wykształcenie .


trzeba tez pamiętać że to nie pionek na bank ma już własną dobrze prosperującą działalność kilku pracowników pod sobą,no i do tego dochodzi własna siłownia o innych rzeczach jak własne M już nawet nie wspominam , do tego dochodzi umiejętność załatwienia pewnych sprawach na lewo czy prawo i tak oto 20 latek zostaje młodym mgr.Inżynierem


Ale kto kombinuje ten żyje




off spam

Zmieniony przez - maly05127 w dniu 2012-08-04 14:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Nie jest normalny ale to jest moj kraj i dupy stad nigdzie nie rusze . A co zazdrosc cie ogonie zjada ze mam 20 lat i osiaglem wiecej rzeczy niz ty ? I do wszystkiego doszedlem sam , ale ja w piatek nie ide w tany i nie wracam w niedziele popoludni tylko ruszam glowa. Lekko nie jest ale narzekac nie ma co , zawsze moze byc gorzej . Aczkolwiek wiadomo ze ceny jedzenia/paliwa itd sa tragiczne w porownaniu do zachodu . Ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
akurat zdziwilbys sie bo sklep otwieram za maks 2-3 miesiace , strona internetowa juz jest prawie gotowa a sprawy powoli zalatwiam (urzedy wszystkie) i wpakowalem ok.40 tys zlotych do tego kupilem samochod ostatnio za 25 tys . Do wszystkiego doszedlem SAM , jestem instruktorem kulturystyki i pracuje na umowe o prace na caly etat, instruktorem fitness ze specjalnoscia expander i robie w pazdzierniku 3 szkolenia zeby poszerzyc swoja wiedze, w pazdzierniku jade do Pragi na Targi kulturystyczne a za rok mam juz licencjat w kieszeni a ty co masz 42 w lapie ktore ci spadnie jak ostawisz deke z testem? Zal mi cie napinaczu internetowy.

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
Hutnik "ogon" to może lubisz mieć wiadomo gdzie i nie pisz mi privów bo jestes żałosny. I kto tu się spina ? co mają wymiary moje do tego ? spójrz na siebie ;) Pozdrawiam i więcej nie mam zamiaru odpisywać na twój bełkot.

p.s a skóra na tej głowie od tego ruszania ci się nie marszczy?

Zmieniony przez - maly05127 w dniu 2012-08-04 18:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
sory za oftp ale wyciagajac wnioski z twoich postow i oceniajac sylwetke to twoje "tytuly" sa gowno warte bo nie jeden koles nawet z tego forum bez "tytulow" by cie nosem wciagna. Wyebales sie a teraz ratujesz sie z jakimis farmazonami.

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
to nie farmazon a fakty .

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
A to ze sa tu osoby z wieksza wiedza i lepsza sylwetka to wiem ale wszystko przede mna .

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAMES 'FLEX' LEWIS - Special Gallery

Następny temat

2011 FIBO Power Pro Championships

WHEY premium